Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A San Andreas-ban miért...

A San Andreas-ban miért tűnnek el a verdáim a garázsból (bármelyikből)?

Figyelt kérdés
Végre ott tartok,ahol meg kellett venni az elhagyott repteret.Gondoltam,a féltve őrzött szerzeményeimet begyűjtöm 1 helyre,abba a baszott nagy hangárba.Haverom tanktól kezdve,a repülőn át,maga is sok mindent tárol és nekem nem csak innen,a kis garázsokból is tűnt már el verda.Ugyanazt a verziót használom,ami haveromnak van,mert hát tőle van.Annyi,hogy nekem fenn van mellé 1 honosítás,mert másképp nem érteném a dolgokat,a sztorit.Ha v.kinek van tippje segítsen legyen kedves.Köszi.
2011. aug. 19. 00:12
 1/6 anonim válasza:
nem mented el :D:D:D:D
2011. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja
2011. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Argloss ***** válasza:
Hiába nagy a garázs, mert darabszámra van meghatározva, hogy mennyi jármű fér el benne... Ha többet raksz bele, akkor bizony némelyik átkerül a sötétség dimenziójába, ahonnan többé nem szerezheted vissza őket.
2011. aug. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyelj


A garázsba ccsak bizonyos számú kocsi fér be

akármilyen nagy is.

Szerintem tul sok kocsit raktál be.

Am beraksz mondjuk 2 kocsi max 3-at

de ha nem férne be még egy kis bicigli sem és te betuszkolod akkor eltűnik.

Ha annyi kocsit amennyi befér, beparkoltálm és a házba elmented akkor az ott is fog maradni

2011. aug. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azoknak,akik a mentés hiányát válaszolták:mindíg mentek,mert ezt már mondta haverom is,de köszi azért :) A garázs limitet említőnek pedig:ezt is vágom,mert ezt is mondta haverom,pont ezért örültem a reptéri hangárnak,mert gondoltam,abban magasabb a limit,ezt is köszi és 1úttal meg kérdezném mi a limit a hangárban?4 verda van benn,úgy,hogy 2 már el tünt.Létezik,hogy abba a nagy hangárban 4 verdát tárolhatok csak?
2011. aug. 19. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
A garázs az irányítótorony mellett van, a hangárok nem erre vannak.
2011. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!