Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ilyen könyvespolc-ot hol...

Egy ilyen könyvespolc-ot hol készíttethetnék el?

Figyelt kérdés

Ilyet Magyarországon biztos nem találok készen, szóval biztos készíttetnem kell. De hol? Asztalos? Vagy ki csinálna nekem ilyet?

[link]


2011. aug. 3. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiatal, kreatív asztalosban van még annyi tűz, hogy egy ilyen medvének nekilásson. Ha van a környéketeken asztalosképzés, bemehetsz a suliba és megkérdezheted a szaktanárt, hogy melyik végzőst ajánlja. Így ráadásul két legyet üthetsz: te olcsón hozzájutsz a medvepolchoz, ő pedig némi zsebpénzhez jut.
2011. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok... amúgy ez már inkább iparművészeti alkotás, mint bútor, szóval az is járható út lehet, ha keresel fával foglalkozó iparművészt - kérdés, hogy hajlandó-e lemásolni valamit.
2011. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!