Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ez mennyire biztonságos(230V-U...

Ez mennyire biztonságos(230V-USB)?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnál láttam, hogy egy usb hosszabbítót átalakított 230V-os hosszabbítóvá. Levágta az USB-t és bekötötte szerelhető dugóba, az usb másik vègébe pedig egy olyan usb kábelt dugott be, amin monitorhoz megy áram. Ez így mennyire biztonságos? Megkérdeztem tőle ez így mi, azt mondta, hogy szükség hozta.
2022. dec. 26. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondat: Kisfiam van töltőd? Az új iphone hoz nem adtak.
2022. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem biztonságos, az usb kábelt nem erre tervezték,nem is értem miért kell kisérteni a halált.., mikor szinte minden háztartásban van egy felesleges hosszabbító,vagy egy darabka 230V kábel pl bontásból eredően.

Nem kellene a havernak marhaságokat csinálnia,mert ha meg hal valaki miatta,akkor mehet a sitre.


4-es! tévedsz a monitorok nem usb-ről működnek,hanem 230V hálózatról. A kép "jele" jön más vezetékeken, (pl D-sub,vagy Hdmi,vagy DVI kábelen)

2022. dec. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es,..jaj bocsi most értelmeztem csak a válaszod,és te kérdezted ezt...ne hari, figyelmetlen voltam
2022. dec. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztonságos. Tűz és áramütéses balesetveszélyes, nincs mit ragozni rajta.
2022. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megboldogult nagyapám szokta mondani: Ha bolond ember 100 évig nem születik, akkor sem fog kihalni.
2023. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!