Albérlet gyerekkel?
3 kisgyerekkel keresünk albérletet, körülbelül egy évre, igaziból a keresés elején tartunk, de nagy az elutasítás a gyerekek miatt.
Szerintetek mivel lehet hatni a bérlőkre ezeken kívül:
Nem szükséges bejelentkeznunk
Van befogadó nyilatkozatainak
Egy összegben kifizetem az egy éves bérleti díjat
Szerződésben vállaljuk az eredeti állapot helyreállítását
Plusz egy vagy kéthavi kauciót leteszek biztosítékként a kerten felul
Igen el se hiszem :) nem a legtökéletesebb, mert csak két szoba nem három (olyat szerettünk volna), az a kerulet, ahol kerestünk, de másik része. Szóval kompromisszumokkal. Férjem már megnézte, hétfőn megyünk a közjegyzőhoz szerződést aláírni.
Nagy szerencsénk volt!
Igen, mert folyamatosan telefonáltam közben én is es a férjem is. Konkretan a lakás a férjem munkahelye melletti házban van. Mondta a tulaj, hogy felőle akar most is megnézhetjük. Úgyhogy megnézte, megállapodtak.
Ezért is írtam, hogy hihetetlen. Meg sose kerestem albérletet, sose laktam albérletben.
Két lakást és egy házreszt adtam el eddig. Az első lakást meghirdettük reggel este az első érdeklődő megnézte, és pár napon belül készpénzzel kifizette. A hazreszt nagybátyám vette meg, az egy nehéz menet volt. A mostani lakást meg se hirdettük, csak a ház udvarán beszélgettem egy abyukaval, hogy el akarjuk adni. Este irt egy üzenetet, hogy őket erdekelne megnéznék ez volt hétfőn, ok is készpénzzel fizetnek. Úgy tűnik ebben szerencsés vagyok.
Nem kell elhinni, de attól meg így van és tudom tényleg hihetetlen. Remelem a tökéletes telket is könnyen megtaláljuk majd.
Bizony.
Már rég meg kéne legyen találva a telek, amint megvan a foglaló jövő héten, tovább foglalni vele.
És a brigád is meg kéne legyen.
Így leghamarabb márciusban kezdődhet a házépítés, idén már kizárt. Akkor pedig jövő télre sem lesz költözhető.
Asszem.
Annyi tőkének azért bőven van, hogy nem a mostani lakás eladásból kelljen telket venni. A teljes haz megépítéséhez van szükség a lakás vételárara. A hétvégén megnezunk három telket, abból az egyik nagy eséllyel jó lesz.
A férjem építészmérnök, az időzítés szándékos, csak előbb adtuk el a lakásunkat a tervezetnel. Az ő egyik brigádjuk építi a mi házunkat. Mire lemegy a papírmunka, véglegesek lesznek a tervek (a fo koncepció megvan, egy korábbi ötletpályázaton díjazott terve lesz átalakítva) az emberek befejezik a mostani munkát és kezdik a miénket.
De legyen vicc, és jövő nyáron valaki majd nevet.
Ha kész a ház, elkérném a brigádot.:)
Melyik országrész?
Mindenképp ;)
Budapest és Bp agglomeráció
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!