Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Költöznétek így másik albérlet...

Költöznétek így másik albérletbe? Vagy nem éri meg feladni a mostanit?

Figyelt kérdés

Jelenlegi albérletem:

Lakóparki lakás, nemrég lett építve. Csendes, nyugis környék, 5 perc sétára van egy nagy Tesco, DM, Lidl és Aldi, a villamos megálló 7-8 perc, de ha sietek, akkor 5. Egyedül élek egy nappali+hálószobás lakásban. A szomszédokkal semmi gond nincs, a lakás tulajdonosa is az év nagy részében külföldön van, 3-4 havonta megnézi a lakást 5 perc alatt és ennyi. A számlákat küldi folyamatosan scannelve, a rezsit is neki utalom. Bármi probléma van (pl. beázás, dugulás), szólok neki és általában 1-2 napon belül küld szerelőt. Szerencsés vagyok, mert a legtöbb ismerősöm vagy arra panaszkodik, hogy a szomszédoktól nem tud élni, vagy pedig a főbérlő jár a nyakukra.


Viszont ez elég távol van a belvárosi résztől, este 11 után már csak taxival közlekedek (egyetemistaként pedig azért akad pár buli ugyebár). A lakásért 70 ezret fizetek, plusz 7 ezer közös költség és a rezsi, ami 15-20 ezer.


Most nézegettem az ingatlan.com-on lakásokat és van egy, ami az egyetemhez közel van, 40000/hó (plusz közösköltség). De lenne két lakótársam, egy 10 nm-es szobáért fizetnék ennyit. Nem felújított, elég régi lakásnak tűnik a berendezések által is. A fürdő is elég pici, viszont ugye a környék jobb... Mármint a mostanival sincs gond, csak itt inkább gyerekes szülők laknak, vagy idősebbek, kb. még egy egyetemistával sem találkoztam.


2017. dec. 30. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy annyira szutyok, hogy még ennyit sem ér.

Hívtam én már olyan hirdetést, ami rég nem élt. Lustákleszedni.

2018. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!