Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti beköltöznétek egy ilyen házba?

Ti beköltöznétek egy ilyen házba?

Figyelt kérdés
Eleg regota keresunk a parommal tokeletes alberletet, most vegre talaltunk, legalabbis azt hiszem. Van egy szepseghibaja az egesznek. Az elozo tulaj ongyilkos lett a hatso kertben a feszerben. Eloszor felkototte magat egy gerendara, de meg tudtak menteni az eletet. Ket honappal kesobb viszont ugyanitt fejbe lotte magat es elhunyt. Reszemrol szornyu erzes bele gondolni ebbe, es nem tudom nyugodt lelekkel tudnek-e lakni egy ilyen hazban. A parom viszont nem zarkozik el tole es azzal ervel, hogy vegulis nem a hazban tortent. Ebben mondjuk igaza van de... nem tudom, az egesz olyan megrazo.
2016. nov. 17. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Miután megvettem az első lakásomat szóltak a szomszédok, hogy katikanéni egy hétig feküdt az előszobában mielőtt megtalálták. Kb. Egy hónapig zavart aztán ahogy elkezdtem ott lakni és láttam, hogy semmi kihatással nincs az életemre elveszette a jelentőségét.
2016. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Jól írják, a régebbi házak mindegyikében halt már meg valaki, legfeljebb nem kötik az orrotokra.

A házeladások fele is pont azért történik, mert meghalt a tulajdonos, az örökösök meg eladják a házat. És az új lakó ágya esetleg pont ott lesz, ahol az előző tulaj feküdt holtan...


Szerintem ettől nem kell félni, de te tudod, ha téged annyira zavar, akkor ez ellen nincs észérv.

2016. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavarna, gyerekként simán aludtam abban az ágyban, amiben a nagypapám meghalt, most meg azon az ágyon szoptatom a fiam, ahol a nagymamám halt meg nemrég. Nincs rossz érzésem attól, hogy ott meghalt valaki. De ha téged ez zavar, akkor inkább keress másikat. Vagy várj még pár napot/hetet, hátha elmúlik a kezdeti borzongás.
2016. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszokat :) Azt hiszem tenyleg varok par napot es atragom.
2016. nov. 18. 23:08
 15/16 anonim válasza:
Nekem fura lenne, hogy abban a házban élt, ott járkált, azt a fürdőt használta... stb.
2016. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gondold át.

Engem nem zavarna, de van ismerősöm aki nagyon aggódik ilyeneken.

Mondjuk a Földön nem sok olyan négyzetcenti van, ahol valaha valaki ne halt volna meg, sok városi temetőt beszántottak, lakóparkot húztak rá.. a "szellemnek" nem mindegy hogy fészer vagy a sírjára húzott úszómedence?

Sokan el se mondják, hogy a kínált házban a nagymama a kisszobában halt meg. Lehet eszükbe se jut elmondani, nem fontos, azóta ők is ott laktak, stb..

2017. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!