Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti beköltöznétek egy ilyen házba?

Ti beköltöznétek egy ilyen házba?

Figyelt kérdés
Eleg regota keresunk a parommal tokeletes alberletet, most vegre talaltunk, legalabbis azt hiszem. Van egy szepseghibaja az egesznek. Az elozo tulaj ongyilkos lett a hatso kertben a feszerben. Eloszor felkototte magat egy gerendara, de meg tudtak menteni az eletet. Ket honappal kesobb viszont ugyanitt fejbe lotte magat es elhunyt. Reszemrol szornyu erzes bele gondolni ebbe, es nem tudom nyugodt lelekkel tudnek-e lakni egy ilyen hazban. A parom viszont nem zarkozik el tole es azzal ervel, hogy vegulis nem a hazban tortent. Ebben mondjuk igaza van de... nem tudom, az egesz olyan megrazo.
2016. nov. 17. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem lenne ezzel problémám.
2016. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
A fészert le lehet bontani. Amúgy engem nem zavarna
2016. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne? A halott nem jár vissza! Nagyon sok régi házban haltak már meg emberek, mégis laknak bennük.
2016. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
És az elhunyt szelleme most ott kísért... az általa kilégzett levegő 1-2 molekulája talán beléd jut....belegondolni is szörnyű.....
2016. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Beköltöznék simán.
2016. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Megmondom őszintén én nem laknék ott, vagy csak ha nagyon muszáj, arról ne nyissunk ezen a fórumon vitát hogy ki miben hisz, maradjunk annyiban hogy már maga a tudat zavarna. OK hogy sok helyen/házban haltak már meg, de ugye amiről nem tudunk az nem is "fáj". Megint csak egy plusz ehhez az hogy azt is tudom hogyan halt meg szegény...
2016. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Személy szerint nem költöznék be. Engem zavarna maga a tény, és nem igazán tudnék megbarátkozni vele.

Persze én babonás is vagyok, nem túlzott mértékben, de ennyi már elég, hogy másikat keressek.

Neked kell eldönteni, hogy bírsz-e úgy ott élni.

2016. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-ee: Nem ertem miert gunyolodsz, egy szoval sem emlitettem, hogy vissza jarna a szelleme. Azt mondtam, hogy rossz erzessel tolt el a tudat, ha esetleg elsore nem volt ertheto.

Az mas dolog, hogy miben hiszek.

Tobbieknek koszonom a valaszokat....meg annyit hozza tennek, hogy persze sok hazban haltak meg ebmerek, a szuleim hazaban is tobbek kozott, az elozo tulaj. De meghalni, meg ongyilkosnak lenni azert nem ugyanaz, az en meglatasom szerint legalabbis.. :/

2016. nov. 17. 22:07
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Ne költözz oda, tudat alatt mindig piszkálni fog. Az lesz a vége hogy feszült leszel.
2016. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Akkor is beköltöznék, ha valaki a nappaliban darabolt volna fel valakit, ha nincs semmi nyoma. Engem az ilyesmi nem zavar.

Ha téged igen s esélyesnek látod, hogy ez zavarjon, az viszont komoly érv. Még ha valami butaság zavarna, de neked az komoly, az is számít, hisz te nem érzed jól magad...

2016. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!