Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen megoldás van erre a...

Milyen megoldás van erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Az albérletben nagyon tömény, dohos, csípős, penészes?! szag van. Nem tudom pontosan. De annyira rossz, hogy könnyezik a szemem, hányingerem van, szédülök. Ki tudja, nem-e valamilyen gáz. Van valakinek valamilyen ötlete? A tulajnak szóltam még a múltkor, azóta sem érdekli, szóval én fizettem a villanyszerelő csekkolását is. A konnektor környékéről jöttek a szagok, néha érezhető volt, néha nem, viszont a villanyszerelőt, vagy valaki másat áthívtam, akkor épp nem lehetett érezni, így nemt udták megállapítani.

Nem tudom, mi ez a szag, de borzasztó, és napról napra rosszabb. Mit tegyek? Nm tudok sehová sem menni, és legkésőbb csak december végén költözhetek


2016. nov. 14. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Hívogasd a tulajt, h jöjjön, csináljon vele valamit.
2016. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit tudna?
2016. nov. 14. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Annyit tudsz tenni hogy hívsz gázszerelőt vagy villanyszerelőt hogy nézze meg, de ezt a tulajnak kéne fizetni (persze csak ha jogosan hívod ki).

Ha a tulajt nem érdekli akkor viszont nem tudsz mit csinálni, vagy elviseled vagy elköltözöl.

2016. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően meg kell bizonyosodni,hogy van-e fekete penész valahol.Ha van,tömény klórral le kell spiccolni a penészes falat,és ha kifehéredett,nedves ruhával letakarítani.Ha megszáradt,keresni kell "shellakk alapú alapozó sprét",és azzal lefesteni.A shellakk minden szagot lefed.(Ha elektromos ajzatban-dobozban van penész,a fenti kezelést lekapcsolt biztosítékkal ajánlott csinálni a megrázó élmény elkerülése végett!)
2016. dec. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tömény hippoklórral,vagyis hippóval
2016. dec. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!