Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van ilyen patt helyzetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen patt helyzetre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Menyasszonyom nem akar nálunk jönni élni! Szerinte nálunk megfúlna és cseléd lenne(?). Bár szüleim olyan felfogásúak, hogy mindenki élje a saját életét és nem szólnak bele, de minden támogatást megadnak. És nem is "uralkodó" természetűek. Mondtam a menyasszonyomnak, hogy ha kell én kocsival hordom mindenfele, programot szervezek stb és nem lesz gond! Én náluk nem akarok élni, mert az édesanyja nagyon lehordott mindenféle utolsó koldusnak, semmire kellőnek stb. Én mondtam neki, hogy ezek után egy fedél alatt élni mert szívből utálom ezekért. A külön élés nem jöhet szóba más okok miatt!
2016. okt. 17. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Most mégis milyen megoldást akarsz?!

Valakinek engednie kell. Abban teljesen igaza van a menyasszonyodnak, hogy nem akar anyóséknál lakni. Más ám a fiának lenni valakinek, és más a menyének. Semmi jó nem sül ki belőle.

Te se akarsz ott élni, és ha tényleg így utálnak, szerintem meg se engednék.

Külön élésre nincs pénz, gondolom az az ok.


Majd akkor akarjatok felnőtteset meg házasságosdit játszani, ha ki tudtok köhögni egy albérletet, addig meg udvarolj a menyasszonyodnak és tegyél félre minden hónapban, hogy minél előbb együtt lehessetek.

Korai ez még nektek, ha összeköltözni se tudtok.

2016. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Eloszor is, ne haragudj, de jo nagy bolond vagy ha igy kepes voltal eljegyezni, hogy nem eltetek meg egy fedel alatt.

Megertem a menyasszonyod, en sem koltoznek oda hozzatok. Tessek szepen gyujtogetni egy alberletre, ott latjatok majd hogy tudtok e egyutt elni vagy nem.

Gondolom te meg nem akarsz elszakadni a mamahotelbol, mert baromi kenyelmes am hogy meg anyuci mossa a szaros gatyat meg csinalja a szendvicset, de tudod ha csak azert koltoztetned oda a menyasszonyod hpgy legyen meg egy no aki korulotted ugral, akkor kerlek hagyd beken azt a lanyt..

2016. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi párom szüleinél laktunk szerelmünk hajnalán! Nem vágyom vissza abba az időbe, pedig nem voltak veszekedéseink. Előre tisztáztuk, hogy külön főzünk/mosunk/takarítunk stb. Nem voltam senki csicskája. Aztán persze gyorsan összekapartuk magunkat és albiba mentünk! Már saját házunk van. Tegyetek félre pénzt és menjetek külön mindenkitől, az az egészséges!
2016. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azert neked sem kéne olyanokat mondanod, hogy szívből utálod az anyukajat..akarmilyen is!!!! Csak felnevelte...

Egyébként en sem költöznèk nálatok. Mindenki ezt mondja az elejéb, hogy ő nem szól bele..áhh dehogy...

2016. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rossz hír az, hogy a választottal együtt el kell fogadni a családját is valamennyire - ez nálatok nemigen megy.

Szóval akkor várni fogtok, aztán majd valaki lejjebb engedi az egóját, vagy lassan vége lesz a sztorinak.

2016. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!