Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem kapunk cicával...

Miért nem kapunk cicával albérletet?

Figyelt kérdés

Szörnyű, hogy ennyire előítéletesek az emberek. Már vagy 100 tulajt felhívtam de mindegyik ódzkodik a cicától. Nem lepra nem fertőző betegség hanem egy cica. Hiába mondom, hogy több kauciót fizetek, kijavítom ha valamit véletlenül tönkretenne, de nem tesz.

Valami ötlet??

Letagadni nem fogom a macskámat.


2015. aug. 2. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Xar helyen keresed baxod!


A Facebook-on van egy csomó állatos albérlet csoport!!!

2015. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Pedig nincs más, nem kell közölni a macskát. Senkit nem ismerek aki bejelentette volna a macskáját... bátyám sem közölte, és évek óta mégis ott lakik vele. Akinek nincs macskája az valami koszos, szőrözős, bútor tépős vadállatnak képzeli, ezért nem engedik úgysem. Találnak más albérlőt akinek nincs állata (vagy letagadja).
2015. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem inkorrkt lenne ha letagadnám. Na meg ha utána azért rak ki, mert van egy cicám?
2015. aug. 2. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Miért kellene letagadni? Ha nem kérdi nem mondod,ennyi!


Amúgy: [link]

2015. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért mert hiába nem kérdi találkoztunk már olyannal akinek a szerződésében benne volt, hogy álllat tilos... nem írtuk alá.
2015. aug. 2. 16:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És a Face-es oldalak miért nem jók???
2015. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne írtam, hogy nem jók, csak ahogy nézegetem alegtöbb Pest, és pedig Borsodban lakom, de megpróbálom hátha.
2015. aug. 2. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

LOL!!!


Borsodban akkora a jólét a sok cigó közt,hogy egy fizető albérlőt csak a cica miatt el lehet utasítani???

2015. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
látod! pedig a párommal mennék, mind a ketten tisztességesen dolgozunk. És nem nem vagyunk borsodi bennszülöttek.
2015. aug. 2. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy írták, ha nem kérdezik ne mondd. Ha benne van a szerződésben, akkor nincs mit tenni.


Én albérletben laktam, majd később lett macska.

Sokan nem tudják de a macska lazán alszik 20 órát.

Alomba végzi, amiből extrém jókat lehet venni. Bezselésíti az ürüléket, és tényleg semmi szaga. Mást mit tud csinálni? Rohangál a puha tappancsával és az 1 kg-jával???

Mondom 20 órát alszik a kanapén.

2015. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!