Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire nehéz albérletet...

Mennyire nehéz albérletet kivenni Budapesten?

Figyelt kérdés
Januárban szeretnék Németországból Budapestre költözni,de nem tudom,hogy télen mennyiért mennek az albérletek illetve milyen hamar lehet albérlethez jutni.Esetleg ha tudtok már lakást januártól akkor érdekelne.(50-90 ezerig)
2015. júl. 25. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivenni egyáltalán nem nehéz.
2015. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.De sokban függ,hogy milyet szeretnél és a város melyik részén.
2015. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,hát egy jobb álapotúbb lakást szeretnék max 100 ezer forintig a belvárosban vagy valamelyik szebb külvárosi részben jó tömegközlekedés melett
2015. júl. 26. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi masfel honapon at kerestunk. Nem egyszeru. A hirdetesek 80% kamu ingatlankozvetitos, a maradek 20 % vagy rossz allapotban van, vagy rossz kornyeken, vagy a tulaj a telefont se veszi fel. Nem egy olyan helyen voltunk ahol a megbeszelt lakasnezore vagy 30an eljottek, be se fertunk, 30-40 perceket vartunk kint a lakas elott, utana volt kb 5 perc beszelni a tulajjal, majd par nap mulva pofara eldontotte, kinek adja ki. Amikor a mostaniba bekoltoztunk el se hittem, hogy ez tenyleg megtortent.
2015. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!