Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti utalással fizetitek a...

Ti utalással fizetitek a bérleti díjat és a rezsit?

Figyelt kérdés
Vagy kápéban rendezitek? Milyen gyakran találkoztok a bérbeadóval? Hogy megy az egész fizetés dolog nálatok? Előre is köszi és minden válaszért megy a zöld pacsi :)

2015. márc. 8. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi óraállás alapján fizettünk készpénzben, így nem volt gond abból hogy esetleg az előttünk lakó fogyasztása miatt magasabb az átalány vagy ilyesmi.
2015. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Utalással. A tulajjal akkor találkozok, ha jön valami az ő nevére, vagy valami elromlik önhibánkon kívül és javítani kell.
2015. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utalással. A bérbeadóval gyakran összefutunk, de csak azért, mert épp renoválja az alattunk lévő lakást (2 lakásos családi ház). Egyébként személyesen, szándékosan egyszer találkozunk, az egyik számla elsőnek az ő nevére érkezett még (az összes a mi nevünkön van már).
2015. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző helyen utaltam, most kp-ban fizetek, baráti kapcsolatban vagyok a tulajjal, és papírt írunk róla a biztonság kedvéért.
2015. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már megjártam néhány albit, mindenhol máshogy ment a dolog. Az első volt a legjobb, utalással fizettük a bérleti díjat, a csekkek meg nekem jöttek.

Most személyesen adjuk át a bérleti díjat+rezsit, de mindig mi megyünk hozzá, mióta beköltöztünk még sosem volt itt.

2015. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!