Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Engednétek 18,16 éves lányaito...

Engednétek 18,16 éves lányaitokat Pesten albérletbe?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 17:55
1 2 3
 21/24 kikicsoda ***** válasza:

20-as válaszadónak: Nem hiszem, hohy ha egy fiatal elmegy másik városba, diákmunkát vállal, nyilván rendben tartja az albérletét, étkezéséről is ő gondoskodik, tehát ezek mellett nem fog menni a tanulás. A hirtelen rátört "fenenagy" szabadság veszélyeiről nem is szólva.

Persze mindig vannak kivételek, ez a két gyerek is tartozzon közéjük, azt kívánom.

2013. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21-es:

Nézd, nem apuci-anyuci elkényeztetett gyerekéről van szó, mert nekik úgyse lesz gond fizetni a gyerek albérletét és támogatni, hogy csak a tanulásra és bulizásra kelljen figyelnie. Azokról beszéltem, akiket otthonról egyáltalán nem tudnak támogatni és szeretnének ebből a szegénységből kitörni és persze megvan hozzá az eszük is.

2013. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 kikicsoda ***** válasza:

Értem, és örülök hogy okosak, helyes a továbbtanulás.

Csak még egy kérdés: nem tudom, hol laktok, nincs-e hozzátok közelebb egyetemi város, pl. Debrecen Szeged, Pécs. Ugyanis én a minél közelebbit választanám.

De ha Pest mindenáron legyen. Én csak azért "Kötöm az ebet a karóhoz", mert a közvetlen családból 4 gyerek közül 3 BP. re ment egyetemre, egy maradt Debrecenben, és láttam, mi ment Pesten 3 -4 évig, míg végre magukra találtak. Üdv.

2013. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Mondta hogy 100km re lakik tehát Szolnokon
2013. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!