Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Főbérlő adószáma lekérdezhető?

Főbérlő adószáma lekérdezhető?

Figyelt kérdés
Szeretnék albérletbe menni szerződéssel, de nem tudom van-e az illetőnek adószáma lakáskiadáshoz. Le lehet kérdezni valahol, ha rákérdezek lehet megsértődik és nem akarom elszúrni ezzel az albérletet, mert nagyon jó helyen van, reális áron illetve picit jó árnak is tűnik. Magánszemélynek kiadáshoz kell adószám. Lekérdezhető?

2013. jún. 14. 14:44
 1/5 kovpet ***** válasza:
79%

"Magánszemélynek kiadáshoz kell adószám."


Nem kell, elég bevallani az adóbevallás alkalmával. Csak ha nincs adószám, akkor nem számlaképes.

2013. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Már évek óta nem kell adószám az albérlet kiadásához.
2013. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok tévedtem köszönöm. Akkor nem tudom hogy lesz.
2013. jún. 14. 23:00
 4/5 anonim válasza:

Miért érdekes az adószáma? Szerződésbe személyes adatai kellenek.

Szerződéskötéskor megmutatja a személyi igazolványát, arról lemásoltok mindent (anyja neve, születési hely és dátum, okmányazonosító) Plusz két tanú.

Bármi gondod adódik, az illető 100%osan lekérdezhető a hatóság által, beazonosítható. Ennyi.

2013. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen. Tényleg butaság, amit akartam.
2013. jún. 14. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!