Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascript függvényhívások...

Javascript függvényhívások sorrendje lekérdezhető?

Figyelt kérdés
Ha rákattintok valamire egy nem általam írt kód esetében akkor kidebugolható valahogy a hívási sorrendje a függvényeknek? Firebug ugye ilyet nem tud csak azt mondja meg, hogy ha hiba volt akkor melyik sorban, viszont jQuery eseténben sok behívott js mellett elég nehéz eldönteni, hogy egy bizonyos elemre kattintáskor mely függvények és milyen sorrendben is hívódtak meg.

2013. máj. 14. 10:12
 1/5 PHP de kóder! ***** válasza:
nezd meg a forrasat :) abbol kiderul :)
2013. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy nem derül ki, de egyszerűbb lenne kissé ha lenne valami tool ami egy hívási sorrendet kiír és nem kellene egyenként végigtúrni minden js-t, hogy hátha megtalálom h egy bizonyos linkre kattintva mi is történik :)
2013. máj. 14. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet kicsit elkéstem a válasszal, (asszem ez böngésző független), a kérdéses linkre ráviszed a kurzort és alul a státusz soron kiírja milyen függvény vagy oldal van hozzárendelve. Ha nem jó akkor pedig jobb klikk a linkre 'Elem megtekintése' és ott van a weboldal a 'href=...'-nál, vagy az 'onClick=...'-nál a függvény amit meghív.
2013. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pl. jquery esetén nem biztos, hogy működik, ahol maga a js rakja rá a function-t az pl a click eseményre
2013. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így van, ezért írtam ki megint a kérdést :)
2013. szept. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!