Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek adószáma milyen iraton...

Gyerek adószáma milyen iraton van még rajta?

Figyelt kérdés
Születése után jött az Államkincstártól a babakötvénnyel kapcsolatos infó és azon rajta volt. De amikor kötöttük neki, akkor elvették és adókártyát nem kapott (2008-ban). Most viszont kéne az adószáma egy iratra és nem tudom honnan tudhatnám meg. Úgy emlékszek, hogy mintha valamin még szerepelne, de nem vagyok benne biztos... :S Köszi, ha tudtok segíteni!
2013. márc. 17. 18:42
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
APEH kirendeltségről kikérheted az adószámát.Személyesen.
2013. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekünk sem kapott adókártyát de küldtek egy igazolást amin semmi más nincs csak az adószáma, nektek ilyen nem jött? nekem most született októberben.
2013. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem kaptam semmit, csak a babakötvényes papírján volt rajta az adószáma. De most szeptemberben is született gyermekem és neki is csak az Államkincstártól jött a tájékoztató a babakötvényről és azon rajta van a szám. Mást neki sem kaptam, bár neki a kötvényt sem csináltuk még meg. A tájékoztatóban az van, hogy a NAV majd kiküldi (gondolom, ha megcsináltuk a kötvényt). Szerintem akkor holnap felhívom a munkáltatóm, hogy mindenképpen kell-e az adószám, vagy elég a többi születési adata.
2013. márc. 17. 21:19
 4/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nem igenyeltetek eddig csaladi adomedvezmenyt? ahoz meg kellett adnotok, hatha a munkaltatoitok meg tudjak nezni az igenylolapon...
2013. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A családi adókedvezményhez csak a TAJ, a lakcím és a születési adatok kellettek.
2013. márc. 17. 22:02
 6/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
mi az adoszamot is kerjuk... hat akkor ezzel sem tudtam segiteni:-(
2013. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!