Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy tudom, kell jöjjön egy...

Úgy tudom, kell jöjjön egy levél, amiben a gyerek adószáma van, és ezzel váltható ki a babakötvény. 4 hósak vagyunk, de ez a levél még nem jött meg. Lassan már utánajárok. Az APEH-nál kell, vagy a MÁK-nál?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes volt a kisfiam, amikor megkaptuk. A MÁK-tól jött a levél. Szerintem érdeklődj utána a MÁK-nál, mert már rég meg kellett volna kapnod.
2008. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk, meg kellett igényelni az apehnál, a máknál nem tudtak róla semmit.
2008. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem igényeltük meg, ha jól emlékszem talán 5 hónapos korunkban (egy hónapja) automatikusan kipostázták, de utána is kérdezhetsz a MÁK-nál. A juttatásokat szintén ilyen késéssel kaptuk meg.
2008. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 3hónaposak vagyunk és még nem kaptuk meg a MÁK-tól.egy igazolást kell kapjunk ,hogy kinek a nevére utalják a családi pótlékot és ezt kéri a bank a babakötvényhez.
2008. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!