Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben nem működő,...

Albérletben nem működő, beépített hűtőt lehet más ételek tárolására használni?

Figyelt kérdés

Kivettünk a barátommal egy pöpec pecót, minden korrekt, csak a beépített hűtő kicsi és vlsz öreg, nem zár túl jól az ajtaja szerintünk. Van egy vadiúj, energiatakarékos hűtőnk, azt akarjuk használni, ezzel nincs gond, a néni engedi, viszont nem akarja kivetetni a régi, beépítettet, mert elég sok macera.

Igazából minket nem zavar, így a hideg idő közeledtével mi sem akarunk szereléseket, vagy még új bútort is, ha nem lehet kiszedni (elég masszívan beszerelték). Ki lehet kapcsolni, viszont ha lehet másra használni, mondjuk tárolni benne nem hűtésigényes kajákat, azzal helyet tudnánk felszabadítani (elég kicsi sajnos a konyha).

Szerintetek? Lehet ebből gond? Úgy értem, nyilván nem erre találták ki a hűtőt, de kikapcsolva olyan, mint egy szekrényke végülis, nem? Ti mit tennétek?



#hűtő #tárolás #Más célra
tegnap 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy Coca-Cola ipari hűtőm van, ami most ruhaszekrény. Ingyen volt, jól néz ki.
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az jó, azon is gondolkodtam, hogy a ritkábban használt dolgokkal telepakolom, pl. anyósjelölt étkészlete, amit nem szabad kidobni, nehogy megsértődjön, de nem igazán eszünk vele. Így akkor 2 nagy polcunk is felszabadulna.
ma 00:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!