Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kivennél olyan lakást, amit...

Kivennél olyan lakást, amit csak fix egy évekre lehet bérelni?

Figyelt kérdés
Természetesen kéthavi kaucióval.

tegnap 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akik nemet írnak, hogyan vesztek akkor lakást??? Ott sem lehet előtte ott lakni X ideig, vagy eladjátok 2 hónap után?
tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Lakást/házat szerintem jobban, többször körbejár az ember, nem kell gyorsan döntenie egy megtekintés alapján. Mi hívtunk pl. műszaki ellenőrt is, kifaggattuk a szomszédokat, arra jártunk reggel-délben-este, hétvégén és hétköznap... :) Albérletnél szerintem ezekre se pénze, se ideje valakinek.
tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12. De ott is megjelenhet később egy "erbíembí" vagy 12 pujás C lakó. Vagy mint a volt főnökömnél, egy akkugyár a kert végén.
tegnap 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ingatlanvételkor míg jobban bele van kalkulálva, hogy párszázezer vagy milla rámegy a hercehurcára, mint költözés, felújítás, ügyvéd, addig az albérletesek általában ki vannak centizve tízezrekre is.
tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a gond, hogy ha valami probléma van a lakással. Vol olyan ismerősöm, aki azért jött el egy hónap után albérletből, mert a szomszédban volt egy beteg gyerek, aki minden éjjel három-négy alkalommal felüvöltött, mintha gyilkolnák. Ez persze áthallatszott, nem lehetett aludni. De ezt nem tudod, csak ha már kivetted.
tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#11 Félreértés! Aki nemet ír, annak azzal van problémája, hogy az általános egy fix évet egy újabb egy fix év követi.

Az esetek többségében ugyanis az egy fix év után már kötetlenül lehet ott a bérlő akármeddig! Nem hittem volna, hogy ennyire félreérthető, hogy nem az első fix évvel, hanem a többivel van probléma a határozatlan idővel szemben…

ma 07:11
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nálam 1 év + határozatlan hosszabbítás.volt a szerzodes. Tulajnam szuksehe volt a lakasra, szoval 1 ev utan mennem kellett. Nem kivanom senkinek.

Majusban koltoztem be, kb oktoberre lett otthonos, megvettem mindent. Pici hianyzo butorok, szonyegek stb. Aztán április kozepen mar el ia koltoztem hogy ugyanezt lezongorázzam egy másik lakásra. Arorl nem is beszelve h kb 80 ezer ft volt a koltozes netto koltsege

ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!