Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kivennél egy olyan albérletet,...

Kivennél egy olyan albérletet, ahol igénytelen roma a szomszéd? Nem hangos, nem bunkó, csak nyakig ér a szemét?

Figyelt kérdés
Néztem egy házat, amit ki szeretnék adni, ha megvenném. Viszont a szomszéd elég igénytelen, az utcai kerítésen van teregetve, hátul áll a szemét, és hátul van kutya is. A másik szomszéd teljesen kultúrált, szépen felújított családi ház, rendbe tartott, parkosított udvarral. Amúgy nem hangosak, nem bunkók, csak igénytelenek. Első ránézésre el is ment a kedvem, de jobban belegondolva, itt egyáltalán nem kapni albérletet, szóval nem biztos, hogy e miatt nem vennék ki.
2022. szept. 18. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hazat nem, inkabb lakast vennek.
2022. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonloan igenytelenek biztos kivennek.
2022. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Én biztos nem venném ki, még akkor sem, ha nem lennének igénytelenek.

Lakott cigánycsalád a szomszédságunkban a “felső tízezerből”, a pasi Svájcban bazsevált, a gyerek főiskolára járt, a feleség egy habtiszta, igényes, házias szépség volt.

Mégis meg kellett tőlük őrülni, mert mindig voltak 20-an náluk, beszélgetni csak ordibálva éjjel 2-3-ig. Amikor a pasi anyja meghalt 1 hétig virrasztottak,…ordítozva, jajveszékelve, sírva.

Amúgy kedves emberek voltak, de elment a ház adakozni a templomba, amikor elköltöztek.

Szóval rám ne számíts én semmilyen cigánnyal nem vagyok kompatibilis! …a szutykossal végképp nem, mert nem hiányzik patkány, csótány, bolha, tetű, poloska, a kerítésen meg a gatyakiállítás.

Persze lehet, hogy fogsz találni igénytelen bérlőt az igénytelen helyre, de az ilyentől mentsen téged a Jóisten!

2022. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
13%
Jahjj ez a sok Rasszista Magyarországi ember, én itt lakok Németbe itt csoda senki nem rasszista, sőt még élnek halnak ha kell a Cigánylányokért, mielőtt még jonne a koment (Sajnos Magyar vagyok)
2022. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kényszerűségből egy olyan albérletbe kellett költöznünk, ahol a szomszéd cibbány volt. Csak annyit mondhatok, hogy 1 hét múlva menekültünk, 3 havi albérleti díjat hagytunk ott gondolkodás nélkül.
2022. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
11%

Nekem voltak amr cigany szomszedaim, 4 gyerek illetve a szülők, szebb volt a házuk mint bármelyik magyarnak, medence is volt benne meg minden, kedvesek voltak, koszontek is az utcán ha kell, nem voltak igénytelenek, tudtak viselkedni, a gyerekek is ápoltak voltak, Erős suliba jártak, oda ahova az unokahugom ami rendkívül erős suli. Igaz sokszor 100-an látogattak meg őket de sztem ahhoz senkinek semmi köze kihez mikor ki megy, foleg ugy h külön háza van az adotr személynek, en magyar vagyok, volt olyan hogy hozzam is jöttek sokan, pl a régi osztálytársaim 17-en voltunk es semmi problema nem volt belole, zeneztunk stb. Bàr tenyleg az én szomszédaim még csendesek is, nyilvan őket is szoktak zenét hallgatni de be tartják a szabályokat meg minden. Lehet csak nekem van ennyire szerencsém.

24 F

Szhely

2022. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nézd, nekem volt hasonló szomszéd, de azokkal 5 méret közös szakasz volt a kertfarba. Raktam fel 2 méter magas lemezt, és ennyi. Igen, volt nagy buli, 2 napig tartott. De nem zavart. Ha nem így nézne ki az udvar, nem is érdekelne. Amúgy amit néztem, ott tele van vassal, tűzifával az udvar, (nem szemét, pl egy nagy köteg 20x20 zártszelvény, szögvasak, érték mind) szóval nem tűnt el, ettől nem is félek. Csak attól, hogy valaki meglátja, és elmegy a kedve. De amúgy meg nincs itt semmi albérlet, ami van 100+, na most ha én kiadom mondjuk 80-ért, (természetesen csak közjegyzői okirattal, befogadói nyilatkozattal, adózva, mindent hivatalosan) akkor talán találok megfelelő albérlőt. Legjobb tudomásom szerint 2 gyerek és az anyjuk lakik ott. Mivel hozzám közel van, így azért is meg kéne venni, nehogy valami ilyen vegye meg, elég ez az egy...
2022. szept. 18. 23:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem vennem ki, de ha mondjuk koltozheto kutyaval, gyerekkel es picit olcsobban adod, akkor talan lesz ra jelentkezo, mert kulon-kulon is nehez helyet talalni, de a kutya/macska es gyerek kombo mar a lehetetlen kategoria :D

Amugy ahol ennyire nincs alberlet, oda megeri egyaltalan koltozni? Gondolom nincs tul sok lehetoseg es emiatt, en ilyen faluba/varosba sose mennek. Szoval ez nem biztos, hogy hozzaad az alberlet ertekehez,hogy de a kornyeken nincs kiado masik lakas,de igazabol mindegy is.

2022. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Agglomeráció, vannak akik albiba laknak, de szinte mindenki ismerősi alapon. (Tehát meg se nagyon van hirdetve.) Ha meghirdetnek véletlen egyet, 100-nál több érdeklődő lesz pár óra alatt.
2022. szept. 19. 00:15
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
ahol szemét van, ott patkány is.
2022. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!