Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ezeket a 200.000 Ft / fölötti...

Ezeket a 200.000 Ft / fölötti albérleteket, egy egyedülálló, hogy tudja kifizetni Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem sok az alatti lakást látok, nem vagyok tisztában most a budapesti fizetésekkel. De pár ismerőst akit kérdeztem, azok 300-350.000 Ft nettó között keresnek.

Támogatják a szülők az embert vagy hogy lehet kiperkálni?

Lakótársas albérletkeresők java része pedig lány, férfiak közt pedig rengeteg a homoszexuális. És ezt komolyan állítom.


Van erre valami élhető megoldás, ha valaki munka miatt Budapesthez ragaszkodik?


Min lehet legjobban spórolni, saját magunkra kell főzni ott is egyszerűbb ételeket?


aug. 10. 11:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"Van erre valami élhető megoldás, ha valaki munka miatt Budapesthez ragaszkodik?"

Kicsi és minél olcsóbb lakóingatlant kell keresni.

Vagy lakrészt.

Vagy Budapesten kívülről bejárni.

aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
2. voltam. Érdekelnének konkrét esetek, akik ki tudnak venni ilyen albérletet és erre is van szükségük. Eddig egy hozzászóló írta, hogy a szülei segítségével összedobják az árát. Érdekelne, milyen foglalkozású, fizetésű ember veszi ki ezeket az albérleteket.
aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%

12: Menjél fel a Rentingora, ott a bérlőjelölteknek is van adatlapjuk és ott van rajta, mennyit kínálnak.

Pl. láttam egy osztrák orvostanhallgató fiút, 400 000-ig keres lakást.


[link]

aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
13. Ez is érdekes kérdés, ő miből fizeti. Hiszen egyetem mellett dolgozni nem sok ideje van. Egy lehetőség, ha valami ösztöndíjjal finanszírozza neki valaki ezt is.
aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
14: Az egyetemisták többségét eltartják a szülei.
aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%
Külvárosba kell menni 130-150ért
aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

Mi köze a szexuális irányultságnak az albérletpiachoz?

Az árakat nem tudod, de azt igen, hogy a bérlők melegek?


Egyébként egyszerű a megoldás, aki 200k albérletben lakik, az nem 300k keres.

aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
Még olyan is van, hogy valaki azért akar fenntartani egy albérletet, hogy legyen hova mennie, ha esetleg szakítanak a párjával. Ezek szerint nem mindenkinek gond a fizetés. Erről tett fel valaki itt egy kérdést a napokban.
aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy többet keres.
aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet fogni azért jóval olcsóbban is. Egyik ismerősöm szokott kiadni az Örs vezér tértől nem messze lakást 130+rezsi áron.
aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!