Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan lehet albérlet, illetve...

Hogyan lehet albérlet, illetve ingatlankiadásnál a problémás bérlőket kiszűrni? A munkáltói munkaviszony -és jövedelemigazolás, illetve 3 havi bankszámlakivonat bekérése elég lehet hozzá? Bérlőként mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

aug. 8. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát annakidején én kb a 8. jelentkezőnek adtam ki. Olyan arcok jelentek meg, hogy nem volt túl sok töprengeni való.

Kicsit beszélget az ember velük, aztán hamar lejön, hogy ki az aki biztosan nem.

Én mondjuk minden hónapban mentem a pénzért és a rezsi csekkeket vittem bemutatni és én adtam fel.

aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Te igényeidtől is függ. Ha neked pl. mindegy, hogy a bérlő minden este bulizik, pokollá teszi a szomszédok életét, csak az a lényeg, hogy ne legyen gyerek, akkor egyszerűbb. Ha kicsit igényesebb és figyelmesebb vagy, több dologra kell odafigyelni.
aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#4: Nem mindegy, hogy kinek adom ki. A gyerek nem probléma, befogadónyilatkozatot kérek, illetve közjegyzői szerződést. És akkor ki tudom rakni őket. Egyetemista embernél, akinek nincs saját jövedelme, tőle kérek még szülei személyében kezest, illetve a szülőktől jövedelemigazolást minimum.
aug. 8. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem kérek semmit, engem nem érdekelnek hogy viselkednek, csak fizessenek. Egyszer az egyik bérlőm nem akart fizetni és kiköltözni sem, szerkezeti felújítás jogcímén leszereltettem a bejárati ajtót.
aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" 3 havi bankszámlakivonat "

Hagyjuk már ezt, semmi köze a pénzmozgásaimhoz, pl. hogy mikor mennyi pénzt fizettem ki a sarki gyógyszertárban...!

aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulaj vagyok de a bankszámla kivonat kérése erős túlzás
aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz. Befogadó nyilatkozatot érdemes kérni és a hirdetésbe a feltételek közé beleírni, hogy kölcsönös szimpátia.
aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!