Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankok mit néznek a bankszám...

A bankok mit néznek a bankszámlakivonaton személyi hitel felvételnél?

Figyelt kérdés

Személyi hitelt szeretnék felvenni 3 millió forint összegben, és az előző 3 havi bankszámla kivonatomon kisebb, pár ezer forintos összegeket utaltam egy magánszemélynek. Ez probléma lehet hitelbírálatnál?

A havi összege ezeknek az utalásoknak tíz és húszezer forint között van, a nettó jövedelmem bőven 400 ezer felett van, és soha nem volt még csak negatív közelében sem az egyenlegem. Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy ebbe belekötnek -e.



júl. 2. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel kevés lesz a számlakivonat. CIB-nél asszem 2millió felett mindig kell a munkáltatói.
júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt kihagytam, természetesen munkáltatói igazolást is adok be.
júl. 2. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Akkor kb senkit nem fog érdekelni a számlakivonat. Nem is szoktak kérni ilyenkor mert vagy munkáltatói vagy számlakivonat.

Amúgy az se érdekel senkit, hogy kinek utalgatsz ezt azt.

júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
júl. 2. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!