Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen az élet Miskolcon az...

Marcika1558 kérdése:

Milyen az élet Miskolcon az Avason? 2 pici gyerekkel mennénk és sajnos másra nincs pénzünk, de kicsit félünk tőle! Elsősorban olyanok válaszát várnánk aki tapasztalta és több évet is lakott ott.

Figyelt kérdés
Mennyire piszkos/veszélyes? Gyerekek kerülhetnek később rossz társaságba?

aug. 5. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Minden helyen be lehet fürödni, szerencse kérdése. Előbb tájékozódj...

Avasnak olyan híre van, mint itt Havannának.

aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

#1


És csak a híre olyan, köze nincs a valósághoz. Az Avas egyáltalán nem veszélyes. Anno a Fészekrakó program miatt volt rossz híre, de annak már kb. 20 éve, és már rég kitelepítették onnan a legtöbbet. Van 1-2 utca, ahová nem költöznék (pl. Szilvás, Áfonyás), de egyébként nem gázabb, mint egy átlag magyar lakótelep.

aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ti ott éltek? Családdal? Legyszives azok írjanak akik igen, és hasonlóan nehéz körülmények miatt nem tudtak máshova költözni. Köszi!
aug. 6. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

2-es vagyok

Én nem ott élek, de a volt párom ott lakott, így nyilván nem egyszer vagy kétszer fordultam meg arrafelé, évekig jártam oda. Este a sötétben sem kötött belém senki. Pesten a Keleti pályaudvar környékén fényes nappal is jobban be voltam sz*rva.

aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
2-essel egyetértek. Az Avason a II. ütem az ami jobban le van züllve, de alul az I. ütem (Testvérvárosok-Középszer), meg fent a III. ütem (Avasi gimitől felfelé lévő rész) simán vállalható.
aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%
Mi a III. ütemben lakunk. Azt a részt nem gondolnám veszélyesnek. Van amikor sötétedés után érek haza, de eddig nem történt semmi. Sok sikert a házhoz! ;)
aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os köszi!!! Lakás lesz csak sajnos, 3 szobás panel. Erre telik csak :(
aug. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!