Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Sajnos mi azt tapasztaltuk,...

Sajnos mi azt tapasztaltuk, hogy hetek óta két irodába beregisztrált ügyfélként sem kaptunk egyetlen címet, elérhetőséget az ingatlan irodáktól? Csak a pénzt fogadták be. Az irodák nevét most itt nem teszem nyilvánossá. Budaörsi albérlet érdekel.

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy normál ingatlaniroda sosem kér pénzt információért. Amelyik kér, attól meg ne várj túl sokat.

[link]

[link]

[link]

2018. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, én is azt gondolom, hogy

1. a bérbeadó fizessen az irodának, ahogy adásvételnél is az eladó;

2. sikerdíjas legyen a dolog, vagyis a megkötött szerződés után kapjon pénzt az iroda, ne havonta, vagy az odaküldött érdeklődők után.


Emiatt természetesen pontos címet nem szoktak kiadni, hanem ők szokták odavezetni az érdeklődőt.

Sajnos, nektek ez most tanulópénz volt, de legalább tudjátok, hogy máskor mire ügyeljetek.

2018. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
alap hogy nem fizetsz! tanulópénz, kókler banda beszedi a pénzt s nem szolgáltat.
2018. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen irodák is csak onnan tudják szerezni az ügyfeleiket mint mások: netről általában, tehát a neten található lakásokat és azok telefonszámait közvetítik ki, (engem több ilyen is hívott amikor én akartam kiadni a lakásomat), amit a kedves ügyfél ugyanúgy meg tudna tenni maga is, ráadásul amiket általában kiközvetítenek már a nagy része elkelt.
2018. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!