Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen viszonyban vagy a...

Milyen viszonyban vagy a tulajjal? Jófejnek tartod?

Figyelt kérdés

Ez csak egy kis "közvéleménykutatás", érdekel mások milyennek tartják a tulajt, akitől bérlik az albit.

Ti cseréltettek zárat pl? Mennyire rendszeresen találkoztok? Csak annyi időre, amíg odaadjátok a lakbért, vagy azt is inkább utaljátok és nincs találkozó egyáltalán?

Szerencsére sosem állít csak úgy ide bejelentés nélkül, mindig telefonál, hogy otthon leszünk-e, ha nem akkor nyugodtan mondjuk meg mikor lenne jó stb. Bár hozzáteszem nem sűrűn jön át, inkább mi megyünk ha van valami( ugyanabban a panelban lakunk csak másik emeleten ) Volt már hogy nem voltunk itthon, és jöttek a rovarirtók, akkor kifejezetten jól jött hogy van kulcsa, minket nem zavart.

Olyan havonta-kéthavonta havonta átmegyünk párommal kicsit és beszélgetünk egy fél órát-órát, kávézunk stb, Facebookon is ismerősök vagyunk.

Most pl megengedte hogy hozhassunk ide kutyát, és áthívtuk megmutatni, meg 1x át is vittük már hozzá, mert neki meg macskája van és kíváncsiak voltunk mit szólnak egymáshoz, szóval ilyenek :D az nyilván túlzás, hogy baráti viszony,(mégiscsak egy 60as nőről van szó) de mi örülünk hogy ilyen normális tulajt fogtunk ki. Két éve lakunk itt, és még tervezünk maradni.

25 N / 29 F



2021. okt. 16. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legelső tulajdonos egy mindenlébe kanàl öreg nő votl, bár nem voltunk rosszba de megígértem magamnak,hogy többé nem veszek ki olyan lakàst ahol mindig a nyakamra jàrnak.

Az előzőnél pl. nem is volt tulaj, egy ügynökségtől béreltem csak az ügynökkel tartottam a kapcsolatot.

De a mostanival is csak beköltözésnél talàlkoztam pedig nem is lakik messze, csak ha akar valamit ràmír Viberen nem találkozunk személyesen.

2021. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy albérletem volt.


A tulaj egy évben egyszer jött körbe nézni, a lakbért minden hónapban utaltam. A számlák neki érkeztek, amiről mindig küldte a másolatot, így azt a lakbérrel együtt utaltam neki.


Mikor elromlott valami, azonnal javítatta. Eleinte.

Aztán mikor a gázmelegítővel volt probléma a vízkő miatt, közölte, hogy azt már nekünk kell javíttatni. Nem morogtam, mert tényleg mi használtuk.


Elsőnek azt mondta, hogy tudja, hogy nem ér többet attól mint amenyit fizetünk, így nem emel.

Aztán mégis rádobott 15 ezret.


Majd a következő évben megint.


Aztán mikor hatmadig éven fel akarta emelni 30 ezerrel, közöltem, hogy ennyiért sokkal jobb albérletet is kapok, ezért köszönöm ennyi volt.

2021. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

1. tulaj: korrekt, egyenes nő volt, nem is tudok rá mást mondani.

2. tulaj: nagyon jofejNEK tűno, vagány csaj volt, de igazabol rohadtul nem volt az. Tudta peldaul, hogy nem volt munkám, nagy nehezen összekapartam a penzt, majd rohogve bekozolte, hogy milyen jo lesz az nekik a Balatonra koltopenznek. (Nem amitom magam, tudom hogy a tulajok nagy resze mast fedez a berleti dijbol, de ezt ilyen pofatlanul az arcomba vagni, mikor tudta, hogy nincs penzem...)

3. tulaj: kozepkoru, egyedulallo no. Intelligens, normalis de borzalmasan korulmenyes, es mellettem lakott.

4. tulaj: szinten fiatal csajszi, irto jofej, kicsit szetszort, de nagyon aranyos. Sosem csesztet, 2 havonta talalkozunk.

2021. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!