Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben vagyok, hogy...

Albérletben vagyok, hogy oldjam meg a zuhanyfüggöny felhelyezését, hogy a tulajdonos ne kössön bele és ne számítson rongálásnak?

Figyelt kérdés
Van esetleg vmi öntapadós , de tartós rúd, amire felhelyezhető a zuhanyfüggöny?

#albérlet, zuhany, zuhanyfüggöny
2021. szept. 6. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nonszensz, a tulajnak nem kötelessége a bérlő minden kívánságának megfelelni. Aki kivette azt a lakást, előtte megnézte. A lakás átalakítása nem ugyanaz, mint egy csöpögő wc tartály megjavítása.
2021. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 Vannak kötelezettségei. De az nem tartozik közéjük, hogy egy teljesen új elemet szereltessen fel a lakásba, aminek a hiányával a megtekintett állapotban kivette a bérlő a lakást.
2021. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%

12, nyilván nem dekorációs elemnek kell a zuhanyfüggöny, hanem, hogy ne ázzon szarrá a fürdőszoba.

A zuhanykabin alapeleme a kabinfal vagy a függöny.

Oldja meg a tulaj!


Ha beköltözöl és kiderül, hogy szar a tűzhely, akkor nem javíttatod ki, mert megtekintett állapotban van?

2021. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13: Szerintem senki nem beszélt zuhanykabinról, illetve kabinoknál általában nem függöny van, hanem ajtó. A példádnál maradva: ha tűzhely nélkül vetted ki a lakást, utána már ne reklamálj.
2021. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hintalow ***** válasza:
60%
Hát ahogy páran már ìrták, teleszkópos kifeszìthető rúd, nekem is ilyennel van megoldva 10 ève, ès köszöni jól van :)
2021. szept. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!