Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 120*120-as sarokkádhoz zuhanyf...

120*120-as sarokkádhoz zuhanyfüggöny?

Figyelt kérdés

A sarokkádunk 120*120-as méretű.

Szeretnénk zuhanyfüggönyt.

Lehet kapni ehhez való ívelt karnist? Sehol nem találok, már az összes ismertebb áruházat végigböngésztem...

Létezik ilyesmi valahol?


2019. júl. 8. 12:08
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Ha maskép nem megy saválló csőből csináltass egyet. Függönyt biztos kapsz külön is
2019. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a "B" terv, de gondoltam hátha van egyszerűbb megoldás :D
2019. júl. 8. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora méretben már nem lehet kapni, csak egyedi gyártásút. Nem hiszem, hogy sokan raknának sarokkádra függönyt, akkor már inkább kádparaván.
2019. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik. A ismerősöméknek van, egyedi méretben gyártják, ezért drágább.


[link]

2019. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ez a kádparaván nekem kicsit értelmezhetetlen, nem csak a kád egyik oldalánál tud kifröcsögni a víz, hanem a másikon is.. :D

2019. júl. 9. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha behúzódsz a kád egyik felébe, akkor tökéletesen le lehet zuhanyozni úgy, hogy nem pacsálod össze az egész fürdőt. Arról nem is beszélve, hogy lehet olyan több darabból állót is venni, ami behajtható, tehát gyakorlatilag a kád egy részéből választ le egy zuhanyfülkét. Szerintem sokkal esztétikusabb, én nagyon szeretem, hogy nem a függönyt kell húzogatni és szárítgatni, de hát ízlések és pofonok. :)
2019. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

26 évig zuhanyoztam a kád végébe húzódva, őszintén szólva elegem lett belőle, főleg mióta 3 éve zuhanykabinunk van, abban pedig felfedeztem, hogy milyen szabadon pacsálni. :D

Most fogunk költözni, felújítottunk, igazából eleve nem akartunk volna kádat, csak a zuhany végül nem jöhetett szóba a hely adottságai miatt.

No mindegy, akkor intézünk egyedit, nem ezen fog múlni.

Ment a zöld mindenkinek. :)

2019. júl. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!