Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újra rögzíteni...

Hogyan tudnám újra rögzíteni a zuhanyfüggöny tartót?

Figyelt kérdés
Egy sima IKEA-s műanyag állítható rúdról van szó, ami egy évig teljesen jól működött, és aztán valahogyan elengedte, és akárhogyan próbáltam vissza rögzíteni, nem sikerült. A felület csempe, amit teljesen szárazra töröltem. Azt hittem, hogy a rúddal van gond, ezért vettem egy másikat, de ezt sem tudtam feltenni. Milyen technikát alkalmazzak?
2020. jan. 31. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene fúrni gondolom.
2020. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pont ez a lényege, hogy nem kell. Ezért írtam le, hogy egy éven keresztül teljesen jól funkcionált.
2020. jan. 31. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen teleszkópos rúd lehet, én is szenvedtem vele először. Beállítod oda, ahová kb. szeretnéd rögzíteni és középen az összeillesztésnél el kell kezdeni csavargatni. Úgy fogja kifeszíteni magát. Utána még tudod finoman arrébb tologatni a végein, ha nem egyenes.
2020. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosítok: Úgy kell csavargatni, hogy egymással ellenkező irányba.
2020. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. febr. 1. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2020. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!