Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ausztriában hány ember lakhat...

Ausztriában hány ember lakhat 1 szobás lakásban? SOS , van korlátozva?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy kis 1 szobás albérletben lakik kint és én szívesen kikoltoznek hozzá, de a tulaj elég rosszfej ember, több rossz húzása mellett azt állítja törvények és szabályok tiltják hogy ketten legyünk ott bejelentve, helyette jó drágán egy másik lakását adná ami ráadásul félig putri allapotu. Szerintem átverés és kihasználja hogy jaj "magyarok vagyunk és jaj úgyse értünk ilyenekhez", én a neten nem találtam semmi hasonlót hogy pl minimum négyzetméter lenne előírva... Kérlek aki kompetens a kérdésben segítsen nekunk, előre is köszönöm!
2021. ápr. 28. 21:36
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Baden környékén, falu is jó lenne és igazából barátnőm badenben dolgozik de egy környező faluban lakik, én Bécsben dolgoznék úgyhogy helyileg hogy ne legyen túl sok az utazási idő azért Baden környékéről van szó
2021. ápr. 30. 10:23
 42/44 anonim ***** válasza:

41: tényleg ennyire nehéz szétnézni a neten a tucatnyi ingatlanos cég kínálatát...????


Tessék: 58 m2, két szoba, 588 EUR.

[link]


Beírod, hogy "mietwohnung 2 zimmer Baden bei Wien" - és kattintgatsz a találatokra.

2021. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

549, a szomszéd faluban, BAd Vöslau

[link]

2021. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért emelted ki? Rengeteg választ kaptál. Még linkeket is albérletkereséshez. Albérletet senki sem fog helyetted keresni.
2021. máj. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!