Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ausztriában hány ember lakhat...

Ausztriában hány ember lakhat 1 szobás lakásban? SOS , van korlátozva?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy kis 1 szobás albérletben lakik kint és én szívesen kikoltoznek hozzá, de a tulaj elég rosszfej ember, több rossz húzása mellett azt állítja törvények és szabályok tiltják hogy ketten legyünk ott bejelentve, helyette jó drágán egy másik lakását adná ami ráadásul félig putri allapotu. Szerintem átverés és kihasználja hogy jaj "magyarok vagyunk és jaj úgyse értünk ilyenekhez", én a neten nem találtam semmi hasonlót hogy pl minimum négyzetméter lenne előírva... Kérlek aki kompetens a kérdésben segítsen nekunk, előre is köszönöm!
2021. ápr. 28. 21:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%
Még szobát is bérelhet pár közösen ne legyünk már hülyék. Vannak lakások ahol egyben van a konyha hálószoba nincs semmilyen nappali tényleg nem voltatok ilyen lakásban? Nincs az egész 30 m2 és emberek élik le az életüket benne. Welcome to reality
2021. ápr. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
28%
2 főnek 2 szoba adható ki nálunk is.
2021. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok mint ahogy a 11es mondja
2021. ápr. 29. 07:35
 14/44 A kérdező kommentje:
Amit irtok az le is van írva vhova? Vmi forrás esetleg?
2021. ápr. 29. 07:35
 15/44 anonim ***** válasza:
92%

#14


Szerintem teljesen mindegy, hogy valahol ez le van írva vagy sem, sokat nem tudsz tenni, ha a bérbeadó így akarja nektek kiadni.

Mindegy, hogy amit mond az valós vagy csak egy kifogás, akarata ellenére te nem költözhetsz az ingatlanába, még Ausztriában sem.

Keressetek másik lakást!

2021. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
83%

"2 főnek 2 szoba adható ki nálunk is."


Csomó embert ismerek akik albérletben vannak és közülük egyiknek sincs se nappalijuk se mégegy hálószobájuk.

Ellenben ismerek olyan párt akik önkormányzati lakásban élnek egy szobában kisgyerekkel együtt 3-an, ugyanis egy bizonyos kor alatt nem kötelező a gyereknek külön szobát biztosítani.

Egyszer megkerdezhetnél egy átlag Bécsben dolgozó magyar párt hány szobás albérletben élnek lehet visszakerdeznek milyen szoba?

Londonban azm vendégmunkások kettesével alszanak egy 6 szobás házban ahol egy fürdő van és ezt hivatalosan agencytől bérlők bejelentve mindegyik.

Szóval van a világ ami ideális és van a világ ami valódi.

2021. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

A bérbeadók nem adnak is - és hivatalosan nem is adhatnak ki - kisebb lakást, mint a fejenként egy szoba. Ennek az az eredeti oka, hogy különben nagyon lelakják a lakást, ami a tulajnak rengeteg plusz költséget meg bérlet kiesést jelent.


Az, hogy vannak illegális "embertárolók", teljesen más téma.

2021. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
22%
De kiadhatnak hivatalosan 🙂 és ki is adják, mert így többet kapnak érte
2021. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
54%

14: olvasd el pl. a bécsi lakásrendeletet....


De egyéb helyeken is le van írva.

2021. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
16: a londoni kb. kalkuttai vendégmunkás- állapotoknak semmi köze az osztrák lakásrendelethez!
2021. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!