Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gondoltátok volna hogy megérjü...

Gondoltátok volna hogy megérjük azt hogy a főbérlő jön utánunk alkudni a bérleti díjról csak ne menjünk el?

Figyelt kérdés

Soksok évig mi volt? A bérleti díj annyi amennyi ha nem tetszik ott az ajtó van 100 jelentkező a lakásra. Most meg?

Még a főbérlő jön oda miután felmondtuk az albit mert sokalltuk az árát, hogy ne menjünk el beszéljük meg, olcsóbban is adná.... na visszanyesték a nagy mellényeket?


Persze nem vagyok naiv ha elmúlik ez a vírusos (kamu)vészhelyzet akkor majd visszanő az a mellény!


2020. okt. 10. 14:53
1 2
 1/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Most kell hosszabb távra fix alacsonyabb árban megállapodni
2020. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Jó szar lakásban lakhattok, ha retteg a bérbeadó, hogy nem fogja tudni kiadni!

A miénkre még sorban állás is volt 2 hete, változatlan áron.

2020. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mucsarocsoge zsakutcajaban lehet.

Most is tucatjaval erdeklodnek minden hirdetes alatt.

2020. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem tudom te hol elsz, de ilyen Budapesten peldaul, ahol elek, meg mindig nincs. Valoszinuleg az van, amit az elozo valszolok irnak, hogy kb kiadhatatlan a lakas, amiben laktok, csak akkor tudom elkepzelni, hogy letezik ilyesmi.
2020. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A bérleti díj növekedhet vagy csökkenhet a piaci helyzethez igazodva, illetve a lakók életviteléhez, létszámához igazodva, ez teljesen természetes.

Az, hogy nektek személyesen milyen viszonyotok volt a bérbeadóval, azt nem tudjuk, tehát arra hiába utalsz úgy, mintha mi is tudnánk.

2020. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én, pl. egy kisszobát adtam ki a bérlőnek, és amikor megtudtam, hogy elakar menni, mondtam neki, hogy engedek az árból. Még is elment. Na de nem azért akartam engedni az árból, mert Mucsaröcsöge zsákutcájában lakunk, hanem mert megbízható volt és tulajdonképen nem is sokat tartózkodott a lakásban. Amikor elment, rá 2hétre találtunk egy másik albérlőt. aki még a srácnál is többet fizetett, de ő 2hétig se lakott nálunk a viselkedése miatt. Szóval nem csak azért alkudozik egy főbérlő az albérlővel, mert nem talál másikat egyhamar hanem, mert mondjuk nehéz megbízható albérlőket találni.
2020. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Két hete adtam ki a lakásom. Az albérlő felalkudta a díjat, mikor mondtam, hogy ma még jönnek megnézni (tényleg jöttek volna).

Ilyen is van. Én úgy gondolom, hogy reálisan araztam be. Nyilván ha nincs érdeklődő, akkor az első jelentkezonek akár olcsóbban is adja. Sokat nem vonnék le ebből.

2020. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kiadott lakásomban egy megbizható testvérpár lakik. A lakbért, rezsit, mindig időben fizetik, a lakást szépen, tisztan tartják. Mindent meg lehet velük beszélni. Ha bármi gond adódik a lakásban, rögtön szólnak. Ha szerelő kellett bármihez, lehetett velük időpontot egyeztetni, a szerelőt beengedik, én nem is kellek oda. Kifizetik a szerelőt a lakbér terhére. Én értékelem az ő megbízhatóságukat, nekik piaci ár alatt 20%-al van kiadva a lakás. És nekik nem is szándékszok emelni egyelőre. De csak nekik. Egy új, számomra vadidegen albérlőnek már piaci áron adnam ki a lakást. De szerintem a megbízható bérlőnek is "van piaci értéke", amit én így honorálok. De nem aggódom, mi lesz, ha felmondanak,mert biztos vagyok benne, hogy max 2 héten belül találok albérlőt a lakásba.
2020. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Itt egyedül te vagy nagy mellényel. Felteszel egy provokatív kérdést majd röhögsz a sok válaszon. Nyár elején amikor csendesedni látszott a járvány, egyetlen bérbeadó nem irogatott ide hogy majd most jól megemeljük a bérleti díjakat mivel nem ez a dolguk, nem érnek erre rá. Amelyik bérlő meg ráér ide irogatni hülyeségeket az valószinüleg a munkanélküliek népes táborát gyarapítja.
2020. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

9-es, te is ide írogatsz. Te is munkanélküli vagy?

Nekem van munkám, de olyat el sem vállalnék, ahol napi 24 órát kell dolgozni, hogy még kikapcsolódni se legyen időm.

2020. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!