Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlő 3 gyerekkel,nem akar...

Loki69 kérdése:

Albérlő 3 gyerekkel,nem akar fizetni,már 4 hónapja,sem kikőltőzni.Van egy szerződésünk az albérlet kiadásáról.Mit tehetnék,hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9: Nem az volt a kérdés, mi a különbség a tulaj és a végrehajtó között, ha nem hogy mi a különbség a bérlő ellen elkövetett jogsértésekben.

Mért nem illegális, ha a végrehajtó követi el a birtokháborítást, magánlaksértést, lopást?

2020. jún. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11: és az nem jogsértés, hogy lényegében meglopja a tulajt?


Ha mindent fizetne, azt mondom ok, jogsértés, de ilyen esetben ki kell b..szni az ilyen férgeket gyerekestül, kutyástul..

2020. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

# 11


"Hát mert ha én vagyok a tulaj, akkor én veszem fel és fizetem a végrehajtót, tehát az én megbízásomból dolgozik."


Egyrészt ez nem igaz, hogy a te megbízásodból dolgozik, itt nincs szó megbízásról, csupán az államapparátus a te érdekedben jár el. De még ha a te megbízásodból is dolgozna, akkor is lehetnek speciális jogkörei, amire ő jogosult, egy átlag állampolgár meg nem.


"A rendőr is az én hívásomra jön ki, én fizetem, nekem dolgozik."


Egyrészt ez a világ legnagyobb bullshite, hogy a rendőrt te fizeted, meg neked dolgozik. Másrészt akkor mi van, ha a te hívásodra jön ki? Hogyan kapcsolódik ez ide?


"Ezen felül köteles vagyok bűncselekmény elkövetőjét a helyszínen tartani a rendőr kiérkezéséig."


És? Mi a kapcsolat az eddigiekkel?


# 12


A végrehajtó a bírósági vagy azzal egyenértékű határozat alapján teljesen legálisan lakoltat ki, azzal nem követ el jogsértést. Tehát nem lehet meghatározni a különbséget, mivel egyik esetben nincs jogsértés, a másikban meg van.


Azért nem illegális, mert a törvény felhatalmazza erre a tevékenységre.

2020. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

# 12


De, az is egyfajta jogsértés, hiszen a szerződéses kötelezettségét nem teljesíti, illetve ha már fel van mondva a bérleti szerződés, akkor jogcím nélkül használja az ingatlant. Csakhogy az egyik jogsértésre egy másikkal reagálni maximum óvodában menő.

2020. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
És akkor várnátok hónapokat amíg kirakja őket az állam, maguk után hagyva milliós károkat?
2020. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!