Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlőm nem akarja visszaadni...

Bérlőm nem akarja visszaadni a kulcsot, ezért felelősségre vonható?

Figyelt kérdés

Február végén felmondta a határozatlan idejú szerződést, pár nap múlva kiköltözött. Két havi kauciója van nálam, két hónap a felmondási idő, most ennek a felét mégis vissza akarja kapni, mondván méltányossági alapon, hogy ő nem lakott itt a két hónap alatt. Mondtam, hogy nekem ehhez semmi közöm.

Most azzal zsarol, hogy a kulcsot nem adja vissza, pedig az új lakó, akit nagy szerencsével még tudtam most találni májusban költözne. Zárcsere, másoltatás nem jöhet szóba, mert egy drágább, speciális biztonsági zárról van szó. Egyetlen saját kulcsom pedig nem adnám oda.


2020. ápr. 16. 14:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha nálad maradt a kaució, pont belefér a zárcsere belőle, még így is jól jössz ki.


(Bár gyanítom, tényleg a múltkori troll, csak megfordította a kérdést.)

2020. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__10396306-ha..


Ennyire unatkoztok? :D Jövő héten a szomszéd ír ki kérdést, hogy a szomszédban nem akarja visszaadni a bérlő a kulcsot.

2020. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!