Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi lesz a magyar albérletpiacc...

Mi lesz a magyar albérletpiaccal? A tulajdonosokra nem gondol a kormány?

Figyelt kérdés

Egy háromszobás lakásom van kiadva. Az egyik bérlőm felmondott egyik napról a másikra, a többi csökkentést kunyerál, amit visszamondtam hiszen augusztusig van szerződésük. Kidobnám őket, ha találnék embert, de ilyen helyzetben ezt nagyon necesnek érzem. A bérleti árak is mennek lefelé nagyon.

Mikor tud visszaállni a normális rend? Van aki szerint csak 2 hónap de van aki fél évet sőt egy évet is jósol én meg ebből élnék.


2020. ápr. 9. 17:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
84%

"30: Az állam nem piaci szereplő, az államnak nem jól járnia kell, hanem az a FELADATA és az egyik FUNKCIÓJA, hogy szociális feladatokat lásson el, lakhatást biztosítson és csökkentse a szegények, gazdagok közti különbséget."


Igen, részben feladata, de még mindig nem úgy kell azt csinálnia, hogy most a szegény 2-3 kiadó ingatlannal rendelkező emberektől piaci ár felett vegyen ki albérletet, azért, hogy kiadja másoknak. Hol láttál bárhol, bármelyik országban ehhez hasonló intézkedést? Amíg dübörgött az ingatlanpiac, addig miért nem siránkoztál ezért? Most hogy olcsó lett a bérlés, miért lett hirtelen ilyen fontos?

2020. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
63%
CSAK a tulajdonosokra gondol a kormány. Lásd: hiteltörlesztések felfüggesztése. A lakbérek felfüggesztéséről szó sincs!
2020. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
15%

#10 "olcsó bérlakások"


Putrikra gondolsz? Mert arra a sorsra jutnak.

2020. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

# 33


Olyanokra gondoltam, akik aktív keresők, adófizetők.



Azok az "emberek" eszembe se jutottak akikről te írsz.

Azoknak munkatábor való.

2020. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
15%

Olcsó csak úgy lehet, ha hevenyészett, rossz minőségű. Értelmes ember olyat nem vesz, és olyan sorsra jutnak az ingatlanok, hogy putrik lesznek belőlük. Erre gondoltam.


Vagy, nem értek hozzá, de mitől lenne olcsó?

2020. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

# 35

tanultál közgazdaságtant?

2020. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
76%
A tulajdonosok csak maradjanak csendben szerintem, BP-n 100 ezerből már csak egy szobát bérelsz rezsivel együtt+ 3 havi kaució,adózni meg luxus utána . Tisztelet a kivételnek , de a bérbeadók lesznek az utolsók akiket meg fogok sajnálni :D
2020. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
74%
És a brutális árak nem egy hónapig,hanem hosszú évekig tartottak/tartanak. Akkor nehogy már 1 hónap után az állam segítsen ki téged .
2020. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
hat nem tudom mi most hosszabbitottunk a masik helyen semmi gond a 3. berlom akart csokkentest elkuldtem
2020. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hulljon a férgese.
2020. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!