Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mégis miféle keresztény...

Mégis miféle keresztény csoport az ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy tehettek ilyet?


[link]



2015. okt. 15. 13:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

ezek a szekták...


a kereszténységet sokszor vádolják azzal hogy milyen sokféle kereszténység van, noss ennek az az oka, hogy "mindenki azt hisz amit akar" tehát ha 10 barom kinevezi magát keresztény felekezetnek, akkor ők egy keresztény felekezet, ehhez még bibliát sem kell olvasni, sőt semmit nem kell tenni ami úgymond hagyományos keresztény dolog, csak állítani magukról, hogy "keresztények vagyunk"


tehát végső soron "miféle keresztény csoport az ilyen" hát semmiféle... hogy miért merem ezt ilyen magabiztosan állítani, és nem tiszteletben tartani az ő meggyőződésüket, noss a cikk magáért beszél

2015. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
0%
szép mentés #2 :)
2015. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, hogy ezzel mi a probléma. Szerintem helyesen cselekedtek.

A gyerek valószínűleg démoni megszállás alatt állt, ezért szükség volt az aktusra, hogy az ördög távozzon belőle.

Sajnos elhalálozott közben, de legalább most már a mennyországban van és boldog, az ördög pedig nem tudja megkísérteni.

2015. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
0%
*#1
2015. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentés, ez valami szekta...
2015. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
így van, nem mentésképpen írtam, szerintem ne tekintsünk mindenkit kritikátlanul kereszténynek aki annak mondja magát, de még ha meg is teszi valaki ne nyilatkozzon néhány 10 ember ostobasága miatt így avilág legnépesebb vallásának tagságáról kollektívan
2015. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 sörpocak ***** válasza:
21%

Nem-e lehet, hogy muszlimok voltak, akik így akarták bemocskolni a töretlen, patyolat tiszta kereszténységet?

Ja nem....

2015. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
"nyilvánosság elől elzártan" Ez a kulcsszo. Az ilyen, minden ertelemben szekta.
2015. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Roland G. ***** válasza:
59%

Ez borzalmas !!!!

A keresztény szót ebben az esetben is idézőjelbe kellene tenni,vagy egyáltalán nem nevezni annak,mivel nem az,semmi köze hozzá.

2015. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem törődtek azzal, hogy kamaszkorától kezdve a gyerek nem nevelhető. Brutálisak voltak? Igen. Azt azért nem tudom, hogy miért kellett neki halállal bűnhődnie.
2015. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!