Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Olvastam egy idézetet Benjamin...

Olvastam egy idézetet Benjamin Frogman-től. "Ha az Úr az én pásztorom, akkor én az Ő Birkája vagyok? " Nagyon tetszett, de ki az a Benjamin Frogman? Sehol nem találom.

Figyelt kérdés
Ki az a Benjamin Frogman?
2010. jan. 31. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de egyet elmondok!Hiszek Istenben,de nem tartom magam birkának,így szükségét sem látom birkapásztoroknak.. :)
2010. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Ha a szerelmem oly forrón izzik mint a nap, akkor én világítok?


Nem tudom ki az a Benjamin Frogman, de hogy a költészethez nem ért, az biztos. A 23. Zsoltárt szeretné nevetségessé tenni, és nálad ez sikerült.



Én vagyok az a hülye, aki hisz Jézusban.

2010. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
sátán is pontatlanúl idézett évának. eztjelenti a hazugság. az a legnagyobb hazugság, ami 99%-ban igaz. sátán, a hazugság atyja, előszeretettel ad akövetői szájába ilyen mondatokat. az Úr az én pásztorom, én pedig az Ő JUHa vagyok nem mindegy! a uhok és kecskék párhuzama végigmegy a biblián, de bírkákról csak akkor esik szó (maximum) amikor a kecskékről! óvakodj sátán csapdáitól.
2010. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Bizony a sátán ott leselkedik mindenütt! Ezen elderültél? Hát mosakodj meg szentelt vízben és mondj el 134 miatyánkot. Ha neten szexeltél is akkor ezt duplázd meg! Silány élvezetek miatt ne fordulj el az ó hatalmas Istentől!


u.i.: mosoly is tilos (Kol. 210-212)

2010. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem teszik az idézet :)

Én sem találtam semmit Benjamin Frogman-ről.


Figyelmedbe ajánlok Woody Allen idézeteket :D

Ehhez hasonlóak :

" Az hagyján, hogy nincs Isten, de próbálj meg vasárnap vízvezetékszerelot találni !"

"A szüleim egyszerü emberek voltak. Hittek Istenben és a padlószönyegben."

"Vajon van-e túlvilág? És lehet-e ott zuhanyozni? "


Miért érzem azt h le leszek pontozva ? :D

2010. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Salx Narval ***** válasza:
69%
Nekem tetszett, kaptál egy pontot tőlem.
2010. febr. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Benjamin, tehát zsidó, Frogman, tehát békaember, ráadásul birka is. Szerintem a gyapjúfonó melletti zsinagógában keresd, ahonnan kuruttyolás hallatszik.
2010. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletesen ostoba dolog korunk liberális, tehát mindent lehet világában. A pásztor itt egy metafora, vezetőt jelent. Ennyi.

Akinek füle van hallja.

2010. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Te jó ég !Azt hittem a "valláskritika"rovatban feltett kérdésemre nem ugranak rám azok a jóságos hívő keresztények,mindegy ők hisznek, én meg tudok..
2010. febr. 10. 12:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy a keresztyének jók? Jézus még saját magáról is elhárította, amikor a gazdag ifjú jónak nevezte. Ezt azért tette, mert a gazdag ifjú mint embert nevezte jónak. Jézus erre azt válaszolta: senki sem jó, csak az Isten. És ha senki sem jó, akkor a keresztyének sem.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!