Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ún. "Jehova tanúi" miért...

Az ún. "Jehova tanúi" miért mondanak egy olyan Istent a magukénak, Aki az ÉLŐKNEK az Istene?

Figyelt kérdés

Mivel az ún. "Jehova tanúi" nem hisznek a halál utáni életben, pedig Jézus azt mondta, hogy MINDENEK ÉLNEK Ő NÉKI (Lukács 20:38).


Az ezt megelőző példabeszédében pedig Jézus nem kiválasztottakat/szenteket említett, hanem egy olyan nőt, akin végig ment 7 testvér, Jézus még is azt mondta, hogy olyanok lesznek ezek az emberek haláluk után, mint amilyenek az angyalok a mennyben.



2014. ápr. 11. 17:51
1 2
 11/20 openyoureye ***** válasza:
88%

Katy, ha csak tized annyi figyelmet fordítanál arra, hogy értelmezd a neked írottakat, mint amennyi energiát arra pocsékolsz, hogy értelmetlen, a témához véletlenül sem kapcsolódó dolgokról szövegelsz, már sokkal előrébb tartanánk minden féle téren. A kérdező nem a bibliai verseket kifogásolja, hanem az általatok nyomtatott őrtoronyból vett semmitmondó, téves, 100 oldalnyi szemetet.


A figyelmetlenséged óriási mérteket ölt, számtalanszor figyelmeztettek már, hogy nem is a témához kapcsolódó dolgokról beszélsz. Ne haragudj, de meg kell, hogy kérdezzem, talán van valami betegséged? Nem szégyen az, csak ennek fényében másképp állnak majd az emberek is hozzád és az üres fecsegésedhez :)

2014. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

...openvalaki, én nem veled társalogok ha nem vetted észre :-D....


Nézd a komentjeidet már nem is olvasom, én szeretem olvasni az olyan emberek komentjait, akik informáltak, akiket nem vakít el a gyülölet . Mi váltja ki a te agresszív viselkedésedet, azt te tudod. Nem ismerem a magán életedet, de annyit tudok, hogy az elégedett, kiegyensúlyozott emberek toleránsak is tudnak lenni. Ez rád sajnos nem vonatkozik. Csak a magadét fújod....


A múltkor leírtam, hogy hiányolom nálad, hogy nem olvasol figyelmesen, hogy mi az oka azt te tudod. Nézd ha akarod magadat tovább lejáratni, az a te dolgod.


Igazán nem érdekel....


Katy

2014. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Katy-nél ezt már én is megfigyeltem, tudatlanságát és zavarodottságát pedig leginkább az mutatja meg, hogy mindig vissza-vissza kérdezget.


- Katy, a banán sárga színű tudtad? Itt a fénykép róla...

- ÖÖÖhhh, akkor megmondanád nekem azt, hogy ezen a fényképen a labda miért pöttyös?... KECSKE


Kb. ennyit tud.

2014. ápr. 12. 11:03
 14/20 A kérdező kommentje:

A Biblia márpedig azt írja, hogy "ÉLŐKNEK az Istene". Ha nem lenne élet a halál után, akkor az általam idézett rész, értelmét veszítené sőt, még ellentmondásos is lenne.


Márpedig az Isten igaz (Róma 3:4), Katy pedig egy hazug.

2014. ápr. 12. 11:06
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

...nézd kérdezö, én azt gondoltam, hogy a téma, amit felvetettél téged valóban érdekel.


De hogy csupán azért tetted fel, hogy kielégítsd az "ego"-dat, hogy képtelen vagy rá kikeresni a verseket is amit leírtam, azért ezt nem gondoltam rólad. :(


Nézd ha én valamit meg akarok tudni, kutatok. Kutatok a történelben érdekel az orvostudomány, a psychológia, az archeológia és a tudomány is.


Nekem nincs szükségem "talpnyalókra" ....nekem fontos az igazság.


Katy

2014. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

...még Opennak, helyesbítek, hogy bele ne kössön valaki, olvastam a szövegjeidet, de már abbahagytam..... Persze idönként megakad a szemem rajta, de most már gyorsan tekerem, hogy ne is lássam :-D


Katy

2014. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Katy egy tipikus szőke. Még ha nem is az, de ahhoz hasonló. Nincs igaza, ezért elkezdi finoman* a többieket bökdösni amikor aztán keményebben oda szólnak neki, akkor elkezdi a szemükre vetni, hogy mekkora parasztok.


Tipikus liba, ráadásul a szektás, le-nem rázható fajtából.

2014. ápr. 12. 11:19
 18/20 A kérdező kommentje:

*Tipikus, szőke-buta liba :-D


(A smiley nem maradhat le mert ezzel is jelzem, hogy nálam semmi probléma nincs!!!)

2014. ápr. 12. 11:26
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

....kérdezö, ha majd jösz hazafelé a homokozóból, ne felejtsd ott a lapátkát, a vedret.... el ne lopja a barátod, hogy is hívják, olyan nagyon nyakatekert a neve :-D :-P


Ez a te bajod, hogy ezt írom, ez jutott az eszembe, amikor olvastam a szövegedet, már a PC is reszket a nevetéstöl :-D


Nos szervusz, jó étvágyat az ebédhez :)

Katy

2014. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 xeniah ***** válasza:
100%
És vajon Mózes hogyan jelenhetett meg Jézusnak a megdicsőülés hegyén Illéssel együtt?
2014. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!