Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok erről a cikkről?

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Ti örülnétek, ha valóban eljönne a Katolikus Egyház vége?


2013. márc. 9. 13:22
1 2
 1/12 Ozmium42 ***** válasza:
55%
Ez a honlap többszörösen megbízhatatlan, és én nem örülnék a Katolikus Egyház végének.
2013. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semlegesen érintene a téma.

Valószínűleg akkor katolikus közösségek alakulnának.

A cikket majd kicsit később elolvasam. Gondolom a jóslatokról szól.

De még mindig jobban tetszene az egyház világuralma, mint a robot hangya társadalom, amiben mondvacsinált alfáknak kell nyalizni és a demokrácia fogalma nem létezik.

Ahol azt nevelik az emberekbe, hogy az életnek az a célja, hogy rabszolga legyél vagy éppen semmi, tehát bármit, bárkivel megtehetsz. (általában keverni szokták. A szabadszág fogalmával tesznek rabbá)


Az ember értéke nem az, hogy mennyit tud fogyasztani vagy dolgozni.

Mindenki egyre magassabra szeretne mászni a létrán.

De milyen élet lenne az, ami csak arról szól, hogy növeld a rangod (és még a tető sem lehetsz soha). Azért kell növelni a rangot, hogy a gyenébb fölött uralkodni lehessen, kihasználni? Furcsa, hogy az emberek sokasága a külső értékeket nézni és nem a belsőt.

Nylíván jó az, ha az ember sokat tud dolgozni.

De azért jó, mert az illető okos vagy erős és jobb esetben szeretne valamit alkotni. Nem pedig azért jó, mert akkor működik a rendszer stb...

2013. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek után megváltozott a véleményem a hangyákról. Most már a kedvenc állatom.

2013. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hangyás cikk: tök jó! Ilyen alapossággal még nem olvastam a hangyák életéről.


Kérdező: érdekes cikk. Megtanultam, hogy semmire se mondjak se konkrét igent, se nemet, ha az feltételezve van. Értek már meglepetések.

2013. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb, annyi a valóságalapja, mint hogy a maja naptárnak vége van 2012. december 21-én és jön a világvége. Hát, én azóta is várom, de még mindig nincs élünk..
2013. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*még mindig élünk
2013. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező.


Nem csak a katolikus egyháznak lesz vége hamarosan, hanem a többinek is.

Jelenések 18. fejezet.

Isten nem hazudik,amit meg mond az úgy lesz ha akarjuk ha nem.

2013. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-esnek:


És mikor ha szabad kérdeznem? Mert ilyen kitalált dolgokat én is ki tudok jelenteni ami majd a jövőben megvalósul és akkor én is jövőbelátó próféta leszek? Pl lesznek majd repülő autók, 5x gyorsabb lesz az internet, lesz holografikus tv, eljutunk a marsra. Nos ezek mindegyike valszeg teljesülni fog a jövőben így most már én is hívhatom magam prófétának... ?

2013. márc. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8asnak: a hetes által említett prófécia azért elég közismert ahhoz, hogy gúny tárgyát képezze. Bár az ateistáknak semmi sem szent.
2013. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as olvasd el a jelenések 18 fejezetét.

egyébként is a szemed előtt zajlik az esemény.

Az egyházak egyik része épen mezítelené válik vagy is felszínre jöttek azok a helytelenségek amiket az egyházak titokban elkövettek az emberek, és ami legdurvább az Isten ellen, és ezzel szégyent hoztak Istenre.

Nem lesz kegyes a teremtő ezekért a gyalázatért. És nem lehet Isten irgalmára apellálva, kibújni a felelősség alól, meg mindenféle bűntettet elkövetni büntetés nélkül.

2013. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!