Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit tegyek ha én vagyok az...

Mit tegyek ha én vagyok az utolsó próféta, de senki nem hiszi el nekem?

Figyelt kérdés
a teljes bibliát helyesen értelmeztem, megtaláltam és beazonosítottam izrael elveszett törzseit,
2012. nov. 23. 21:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30/ kérdező azt írta, hogy a bibliát értelmezte és a zsidóság történelmét kutatta. ezért írtam azt amit írtam.


Ami engem illet nem tartottam magam prófétának soha csak egy átlag embernek aki valószínűleg valamilyen oknál fogva, fellazult lélekkel élt gyermekkorától kezdve, ami igaz csodálatos képességekre alkalmas de ugyan akkor pokoli képesség is, mert a lélek öntörvényű, ezért sokáig féltem tőle, nem értettem, nem tudtam irányítani. másrészt magányos maradtam miatta, mert soha nem barátkozhattam senkivel, ne hogy elszóljam magam, és más kibeszéljen rólam bármit is.


Most is csak azért kezdtem leírni, mert sokalltam már a 140 feletti bejegyzett vallási marhaságot, és a különböző EZO dumát, jelen korunkban várható világ végét, vagy szellemi felemelkedésről hintett sóderekről.S mind ezt a tisztességes, emberi élet biztosítása helyett.

2012. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Aha... :D
2012. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Akkor emberedre találtál, mert én az az ember vagyok, aki tudja, hogy ki az utolsó próféta, csak találkoznom kell vele és akkor meg tudom mondani, hogy Ő e az.
2012. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek ha én vagyok az utolsó próféta, de senki nem hiszi el nekem?"

Erre ezek szerint erősen ráb@sztál... majd legközelebb.

2012. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Tanárnő maga az? :O
2012. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 izidorkata ***** válasza:

Kérdező a világ első prófétája amelyik másoktól kérdezi meg hogy mit kell tennie?

Ez furcsa!

A bibliai próféták tudták mit kell tenni. Sőt nem csak maguk számára volt tudásuk hanem az emberek számára volt üzenetük. Megmndták másoknak hogy mit tegyenek, és ezt jogossan tették, mert helyes utat tudtak mutatni4

Szóval az igaz próféta az tudja hogy mit kell tenni, és tudja azt is hogy msoknak mit kell tenni.

Ezzel szemben a kérdező még azt se tudja hogy mit tegyen. Biztos abba a kérdező hogy prógféta?

A próféta az isteni üzenetek hírnöke, a kérdező kapott ilyen üzenetet?

A mi gyülekezetünkben csak kért embert tartunk prófétának. Ők cvalóban minden kérdésre választ tudnak adni.

Az egyik mielőtt a gyülekezetünkhöz kapcsolódott volna katolikus volt, és a legmagasabb fokozatot érte el a katolikus vallásban amit csak kiválasztottak kapnak meg.

2012. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!