Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit tegyek ha én vagyok az...

Mit tegyek ha én vagyok az utolsó próféta, de senki nem hiszi el nekem?

Figyelt kérdés
a teljes bibliát helyesen értelmeztem, megtaláltam és beazonosítottam izrael elveszett törzseit,
2012. nov. 23. 21:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
84%

Először kiáltsd világgá a szózatod!

Aztán menj a körút sarkára, feszíttesd magad keresztre.

Halálod után lesznek követőid.

Biztos, mondhatnám többszörösen kipróbált módszer...

2012. nov. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Salx Narval ***** válasza:
Én elhiszem, most megnyugodtál?
2012. nov. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
28%
Megnyugtatlak, számomra nem vagy kevésbé próféta, mint Jézus vagy Mózes.
2012. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Mit prófétáltál meg?
2012. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a prófétaképzőben megbukhattál tömeghipnózisból. Ez lehet a bibi.
2012. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ez még nem probléma, életében egy prófétát se vettek komolyan. Haljál valami jó vértanúhalált, aztán majd pár évtized múlva előszedjük a prófétálásodat.
2012. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy semki nem hiszi el. a világ nagyrészén elfogadott hogy az idők végén el jön az utolsó próféta, és amikor valaki azt állitja hogy ő az akkor mindenki nevet vagy viccelődik vagy gunyolódik rajta. nem az a hihetettlen amit én állitok hanem az hogy : senkit nem érdekel.
2012. nov. 25. 17:42
 18/36 anonim ***** válasza:

Először is miért szeretnéd azt, hogy elhiggyék neked, van valami célod amit elérni szeretnél a prófétai kinevezéssel?


vagy olyan információk birtokába jutottál ami fontos lehet valakinek, Neked vagy épp a többi embernek?


Hisz annyi hamis próféta volt már előtted, hogy korunk technikai lehetőségei mellett igen csak bizonyítanod kellene, hogy kiérdemelted -e címet?


Ma már megkövesedett" próféták vannak, azokat kiütni az emberi tudatból hát nem lenne könnyű, annyira beleégették magukat az emberi agyba.


Mit tegyél? gondolkodj mit adhatsz TE, ami rendkívüli az esti mesék helyett?

2012. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Mi mást vártál, Próféta?

Talán Te nem ezt prófétálod?

Nocsak!

Ha Te vagy az utolsó, akkor neked igazán illene tudnod, hogy nem vesznek komolyan.

Ha magad is ezt prófétálod, akkor miért akarod, hogy komolyan vegyenek?

Légy szíves, ne legyél komolytalan!

Látod, már többen hittek neked, így hát nem lehetsz igazi próféta.

Valahol sántítasz, mint az a bizonyos kutya, akit hamar utolérnek.

Már megbocsáss!

Izrael törzseit remélem a helyükön hagyod.

Nincs már hely a parlamentban

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Jeremiásnak sem hitt senki az ő életében. A Biblia egyébként azt mondja, hogy a próféta Isten jövendöléseit mondja, amelyek ha beteljesednek, igazolják Isten beszédét a próféta által. Ha ilyen értelemben gondolod magad prófétának, írd le a mondandódat, tedd elérhetővé és hirdesd. Nemrég volt dolgom egy magát prófétának tartó valakivel, volt pár követője, de nyár vége óta felszívódott. Nem volt egyetlen egyértelmű jövendölése sem. Szóval a Biblia tükrében ő inkább beteg, mint próféta.
2012. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!