Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit tegyek ha én vagyok az...

Mit tegyek ha én vagyok az utolsó próféta, de senki nem hiszi el nekem?

Figyelt kérdés
a teljes bibliát helyesen értelmeztem, megtaláltam és beazonosítottam izrael elveszett törzseit,
2012. nov. 23. 21:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Szóval Te vagy az a krétai, aki fel szokott állni a piactéren ,s világgá kiáltja, hogy :

Minden krétai hazudik.

Ugyebár mint utosló próféta, meg kell prófétálnod, hogy senki sem fog majd neked hinni...

2012. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Óóóó szóóóval akkor te vagy a modern kor utolsó prófétája?Ez nagyooon jóó :DDD De akkor azt is tudnod kellett volna,hogy itt kifognak nevetni xD
2012. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Salx Narval ***** válasza:
Hát, úgy tűnik az igazi kérdésed az, hogy a hívő emberek miért nem hisznek neked, hiszen te is lehetnél az utolsó próféta? Milyen hívő ember az, aki elutasítja kapásból a prófétákat? Gondolom ez a lényege a kérdésednek. Tulajdon kép megkaptad a választ, miszerint meg van írva, hogy így kell lennie.Valamit azét elárulok,neked mint prófétának, nem a megtért emberek hitét kell mérlegre tenned, hanem minket, hitetleneket, kellene meggyőznöd Jézus eljöveteléről és Isten elfogadásáról. Had halljuk, mit hoztál nekünk.
2012. nov. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos, ha valóban te lennél az utolsó próféta, akkor pontosan tudnád mit kellene tenned, és nem minket kérdeznél, meg erről, hanem azt aki megbízott a prófétasággal...


Üdv. Péter

2012. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ha te valóban próféta lennél,akkor nem érdekelne,hogy ki hisz neked,meg ki nem.És ha tényleg értelmes dolgot prédikálsz,akkor olyan nincs,hogy senki nem hisz neked.De gyanítom,hogy nem abban kell kimeríteni a prófétálást,hogy te azt állítod,hogy teljesen helyesen értelmezed a Bibliát....
2012. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
53%

Kevés embernek esett eddig le.

Mi a különbség a majom és az ember között?

Ha azt mondod, hogy az ember gondolkodik, akkor talán megsem mindig, vagy nem eléggé.

Nincs is akkora szakadék közöttünk.

Az utolsó próféta sztori ostobaság, még ha a Biblia ír is róla.

Nem magyarázom, ennyi eszed biztosan van, nem becsüllek le.

Sajnos akik az írást kreálták, ezt tették...

2012. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ki kell vándorolnod.

Senki sem lehet próféta a saját hazájában.

2012. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 izidorkata ***** válasza:
Hol lehet megismerni a tanításodat?
2012. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Kérdező Te borzasztó nagy tévedésbe vagy-- azt írtad;"a teljes bibliát helyesen értelmeztem, megtaláltam és beazonosítottam izrael elveszett törzseit,"


akkor Te nem az utolsó próféta vagy, hanem a SEMLYÉN2" és doktorit érdemelsz, na és miniszterelnök helyettesi titulust! Sok sikert!!!

2012. nov. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ó mami!


Hiszen te is ezt teszed, állítod, hogy helyesen értelmezed a Bibliát, te találkoztál a teremtővel, láttál ezt azt, magyarán prófétaként tetszelegsz itt Valaki más is ugyan ezt állítja, akkor már nem is fér meg két dudás ebben a csárdában? Önjelölt hamis próféták! Nem prófétáltok ti semmit, csak hazugságot és saját értelmezést! Fúj!

2012. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!