Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tanúk! Elmagyaráznátok nekem...

Tanúk! Elmagyaráznátok nekem a 144000-es dolgot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 17:44
1 2 3 4 5
 41/41 Gomb Benjámin ***** válasza:

Ha a helyes cselekedetek, a bűn elkerülése, az alázatra való törekvés, illetve Jehova nevének megszentelése sátáni cselekedet, akkor igazad van. De azt is tudnod kell, hogy Sátán és a démonhordái rettegik Jehova nevét. Mit gondolsz, miért igyekeznek minden erejükkel azon befolyást erősíteni, hogy eltávolíttassa az írásokból, hamis érvelésekkel? Néhány száz évvel ezelőtt ezt nem "kellett" megtenniük, mert köznyelven nem volt elérhető a Biblia, ha meg valaki megpróbált fordítani, egyszerűen megégettette, felkoncoltatta a papság. Ez a sátáni dolog! Ez az, ami szöges ellentétben áll az írásokkal.

De Jehova nem hagyja, hogy a Sátán által irányított világ eltörölje az Ő nevét.

Ahhoz imádkozom, akihez Jézus is imádkozott - nyilván ahhoz imádkozunk, akiről tudjuk, hogy a Teremtőnk. Jézus is így tett. Természetesen nem feledkezem meg a "közbenjáróról", Jézus Krisztusról és az ő váltságáldozatáról, de ezt már fentebb kifejtettem. Jehova tanúi pedig csak tanúk. Csakis a legszentebb a fontos, akiről igyekszünk tanúságot tenni az életünkkel.

Hogy a kezdetektől hazug és gyilkos Ördöggel szemben kiálljunk Teremtőnk mellett.


Nem akarlak "megtéríteni". Úgy éled az életed, ahogy jónak látod. Csak beszélgetünk, gondolatokat cserélünk.

2013. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!