Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények! Nektek az...

Keresztények! Nektek az inkvizíció le van tudva egy bocsánatkéréssel?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni, hogy ilyen kegyetlen dolgokat hogyan tehettek meg az emberek(főleg, ha a jeligéjük a szeretet), és még Sátán a gonosz? Hát komolyan nem értem hol itt az igazság, na meg az hogy "szeresd fele barátodat"?És akkor jönnek a válaszok, hogy "az nem Isten büne, hanem az egyházé", de akkor az Isten mért nem állította meg őket? Mért maradt fenn az egyház? Mért követik az emberek?Mindig mondjátok, hogy a gonoszság Sátán műve vagy mi, de szerintem saz inkvizíciónak nincs hozzá köze. Akkor miért voltak ilyen gonoszak? Ez undorító, gusztustalan és vérlázító, és szerintem nem lehet elintézni egy sima bocsánatkéréssel.
2011. aug. 29. 13:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jójó, tényleg nem tehet róla a mostani egyház, az imént már beláttam, hogy nincs értelme ezen háborogni, és nincs rá megoldás.Nah ennyi.
2011. aug. 29. 15:18
 12/15 Sághegyi Csaba ***** válasza:
93%
Te sem vagy normális! Mutass egyetlen élő embert, aki bármi részt vett az inkvizícióban! Te meg gondolom fehér ember vagy, miért nem vezekelsz az indiánok maradékainak a népük kiirtásáért? Fehérek tették, mint te, akkor te indiángyilkos vagy? -.-
2011. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Pontosan az előtted lévő hozzászólásában ismerte el a kérdező, hogy felesleges ezen lovagolnia. Máskor olvass, mielőtt őrjöngsz.

2011. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sághegyi Csaba ***** válasza:
89%
Ha egy kérdésem nem volt valami okos, azt töröltem. Amíg ez a kérdés fent van, addig kérdés marad, amire őszinte, bár elég erős véleményt írtam. Ha nem lett volna feltéve a kérdés, nem válaszoltam volna rá. Szerintem szükség van arra, hogy amíg butaság miatti vádlás fennáll, (elismerés erre volt, míg a kérdés még mindig él) addig rámutassanak arra, hogy ez miért olyan "jajj" kérdés.
2011. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem minden vallás egy nagy baromság, ezért nem is lepődöm meg hogy csak baromságokat csinálnak a vallás miatt.
2011. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!