Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Európában vallási szempontból...

Európában vallási szempontból hogy néz majd ki a következő 100 évben?

Figyelt kérdés
A kereszténység rohamosan csökken. Sok európai ország már nem keresztény többségű.

tegnap 07:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8


Csakhogy ebbe Istennek is van beleszólása. Amit előre elhatározott, azt emberek nem tudják kivitelezni, megvalósítani.

Próbálkozni lehet. Van egy ilyen közmondás is, hogy "ember tervez"...


Az lesz amit Isten kezdetben eltervezett, és ahogy zajlott.

Nem lesznek vallások különbözőségei, tanítások sokfélesége.

Egység, és rend lesz ezen a téren is.

tegnap 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Bár van a fórumon sok jós, ahogy látom a hozzászólók között is akad bőven, de szerintem nem lehet megmondani, hogy mi lesz a következő 100 évben. A társadalmi folyamatok azok elég gyengén jósolhatók meg.

Amúgy mely sok ország nem keresztény többségű Európában? Kíváncsi vagyok, mert ilyet még nem hallottam, s gyanítom, hogy inkább csak vágyálom részedről.

tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Addig örüljetek, amíg felmerülhet ez a kérdés!
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!