Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért érzek a hasonlóságot a...

Miért érzek a hasonlóságot a JW Biblia magyarázata és Karinthy Frigyes rossz tanuló felel novella utolsó részlete között? 😇😇😇

Figyelt kérdés

Amely így hangzik:


ama „felsőbb osztály”, melybe „elégtelen eredmény miatt fel nem léphet”


A sohát szándékosan hagytam ki hátha Isten könyörül rajtuk...


máj. 19. 08:13
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
80%

28

És te milyen jogon általánosítasz és ítélkezel?

Honnan tudod hogy én Tanú vagyok vagy sem?


Mivel vádolsz engem?

Azzal hogy nekem, aki védelmezi a Tanúk tanításait, nem szabad azt mondanom egy rosszindulatú vádaskodóra, hogy a jelenlegi viselkedése primitív vádaskodás a Tanúk ellen?

máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
80%

30

Nagyon büszke vagy, de mire?

Miért rágalmazod a Tanúkat "törőltetéssel"?

Honnan veszed, hogy a Tanúknak ilyen "befolyásuk" van?

máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
6%

OK! OK! Nyugi! Fújd ki magad,ne kapd fel a vizet! Nem érdekel hidd el,hogy te ki vagy. Védd a tanitásaidat amit akarsz,de ne degradáld aki nem fogadja el amit te mondasz. Az csak sajnos egyedül a te véleményed. Fúj ismét kettőt,semmi baj!

Hidd el jól fogok aludni meg más is csak azért mert te azt mondod,hogy primitiv,meg gyülölködő,meg mittom én. Ezt csak te mondod. Tudod apa azt mondta lányom,nem az számit mit mondanak,hanem az hogy ki mondja. Zárom tényleg soraimat. Majd ha szellemileg felnőtt leszel hozzám akkor innen folytatjuk a kommunikációt.

máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
77%

33

Bocsika, elnézést hogy élek, de aki itt "degradál", az éppen te vagy (no de hogy ne érezd magad egyedül, természetesen azok is, akik hozzád hasonlóan beszélnek a Tanúkról és a hitünkről)!


Most sem tudtál kibújni a bőrödből, de nem kérem megint, hogy olvasd vissza a szöveged, mert a lenézö gúny egyelőre nem engedné, hogy belásd a viselkedésed súlyát.

máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
10%

OK. A hamis tanitás buzgó harcosa! 😇


Meddig kötekszel még? Mit mondjak hogy a kis lelkivilágod lehiggadjon?

máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Tudod ki a "hamis"? Aki a másikat alaptalanul vádolja - többek között "hamis tanítással", pedig arra az egyszerű kérdésre se tud válaszolni, hogy a János 17:3 miért mond ellent a hitének.
máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Kedves erőszakos arrogáns tanú embertársam a kérdésedre már válaszoltam de ha nem tetszik vagy nem értesz vele egyet nyugodtan töröltesd a kérdésemet 😇😇😇
máj. 25. 15:51
 38/49 anonim ***** válasza:
Kérdező! Most sem mondtál igazat. Nem válaszoltál. De bizonyítsd be, linkeld be!
máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Nem mond ellent a hitemnek😇😇😇



A kulcsige az hogy kiüresítette magát azért imádkozott ilyen szavakkal:


Fil 2:6 Aki, mikor Istennek formájában vala, nem tekintette zsákmánynak azt, hogy [ő] az Istennel egyenlő


Fil 2:7 Hanem önmagát megüresíté, szolgai formát vévén föl, emberekhez hasonlóvá lévén;



Miért nem szól közbe Jézus hogy az Isten pozíció nem illet engem hisz én csak Mihály főangyal vagyok?


Ján 20:28 És felele Tamás és monda neki: Én Uram és én Istenem!



Hogyan lehet Mihály egyenlő istennel???


Fil 2:6 Aki, mikor Istennek formájában vala, nem tekintette zsákmánynak azt, hogy [ő] az Istennel egyenlő,


Fil 2:7 Hanem önmagát megüresíté, szolgai formát vévén föl, emberekhez hasonlóvá lévén;



János kinek nevezi és milyen pozícióba helyezi Jézust, hogyan teheti ezt ha ő Mihály?


1Ján 5:20 De tudjuk [azt is], hogy az Isten Fia eljött, és értelmet adott nekünk arra, hogy megismerjük az igazat, és [hogy] mi az igazban, az ő Fiában, a Jézus Krisztusban vagyunk. Ez az igaz Isten és az örök élet.

máj. 25. 16:05
 40/49 anonim ***** válasza:

Ezek a már számtalanszor cáfolt álérvek!


De hol van a János 17:3?

Vagy egy másik könnyebb feladat kéne?


Ott van az 1 Korintusz 8:5,6. Ugyanaz a feladat! Hogyan tagadja a háromságot? De sok van még ilyen. 😉

máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!