Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért érzek a hasonlóságot a...

Miért érzek a hasonlóságot a JW Biblia magyarázata és Karinthy Frigyes rossz tanuló felel novella utolsó részlete között? 😇😇😇

Figyelt kérdés

Amely így hangzik:


ama „felsőbb osztály”, melybe „elégtelen eredmény miatt fel nem léphet”


A sohát szándékosan hagytam ki hátha Isten könyörül rajtuk...


máj. 19. 08:13
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Kedves Tanúk!


Amikor szorultság van a moderátornál le kell tiltani a kérdéseimet ahogy most tettétek ez nagyszerű lehetőség arra hogy tovább irkáljátok a hamis tanitásokat...😇😇😇

máj. 21. 16:14
 22/49 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező,


A Tanúk nem tiltották le a kérdésidet.


Ha a moderátor megtette, annak nyilván nyomós oka volt.


Kérünk, a jövőben tartsd be a GYK játékszabályait, hisz te csupán vendég vagy itt, s ha így teszel, akkor nem fognak újra letiltani.


Üdv

máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
92%

22

👍

máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint még mindig szünet van!


De lehet szüret is!



Vigyázz kérdező! Ezt a kérdést kifogják töröltetni a jehovások. Az utóbbi időben ez a mániájuk.

Nem birják a kritikát. Ami nem tetszik nekik kérdés azt egyszerűen töröltetik. Ez sem fog nekik

szerintem tetszeni.

Pár nap alatt rengeteg hasznos kérdést töröltettek.

máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%

#22 es Magatokat minősititek azzal ha letöröltettek számotokra nemtetsző kérdést.


"Ha a moderátor megtette, annak nyilván nyomós oka volt."


Nyomos oka igen,tőletek kapja a nyomást. A szabályzatban nincs benne,hogy kritikus kérdést nem lehet kiirni.

Ez nálatok egy új stilus jegy,hogy nyomást gyakoroltok a moderátorokra,azok meg inkább törlik a kiirt kérdést. Ez a lelki nyomás szervezeten belül müködik,de látom mostanában itt a gyakorin is.

Szomorú,hogy kettős mérce már itt is müködik.

máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm de nem vagyok primitiv! Se vádaskodó! Egyébként te keresztény vagy? Mert ide érezni belőled a rosszindulatot! Nem nézem ki bizony a moderátorokból,amikor nyomást helyezel-tek rájuk. Csak ez tudod nem a szervezet,ott belefér a lelkiterror és emberek elhallgatatása de itt nem. Napok óta figyelem,hogy mit művel itt ez az Istentelen szervezet elfogult hivei. Borzalmas. A moderátorokat is az orruknál fogva vezetitek. Kicsit nézzél magadba mert nagyon rossz a szellemiséged! Te nem vagy közel sem keresztény! Te egy szervezetnek vagy a fanatikusan vakon hivő katonája. Isten Irgalmazzon a lelkednek! Lehet,hogy elgondolkodom azon hogy érdemes-e egy ilyen részrehajló társalgó oldalon jelen lennem.Ahol még a moderátorok is elfogultak. Mindegyis lehet ezt is törölni mert rövid időn belül a regisztrációmat törölni fogom. Legyen meg itt a jehovások öröme. Isten legyen hozzátok majd kegyelmes!
máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
80%
#26 nak tombol a lelkében a felebaráti szeretet. Ja mégsem.
máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

-Ez a primitív vádaskodás!


Nem nézed ki a moderátorokból, hogy el tudják dönteni, kell-e törölni vagy nem?


😉-



Ez volt egy jehovai tanui tagjának a "kórképe",ha esetleg valaki szeretne közéjük tartozni.

máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
89%

Azt írtam: "ez primitív vádaskodás"

Tehát hogy érthető legyen: amit írtál, azt primitív vádaskodásnak tartom!


Tudod ez a magyar nyelv értelmezése szerint azt jelenti, hogy amit írtál, van aki primitív vádaskodásnak tartja, de nem azt, hogy te magad egy primitív vádaskodó vagy.


Gondoltam elmagyarázom, hátha nehézséget okoz ez neked.


Neked egyébként semmi okod itt a sértődöttet játszani. Csak nézz magadba, mit írtál, hogy fogalmaztál, milyen jelzőkkel illettél itt másokat, csak mert ők pl Tanúk!


Süt belőled a rosszindulat és az ellenségeskedés! Már önmagában az elárul, hogy ezzel vádolsz embereket. De a többi, ami ebben a 27-es válaszodban a Tanúkkal kapcsolatban elhagyta a szádat... hát te csak beszélj itt keresztény viselkedésről!!!

máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem sértödöttség. Ti nem tudtok engem sehogy megsérteni. Ez a szekta engem nem tud megsérteni,hiszen ti a szelidségetekről és kedvességetekről vagytok hiresek. Ezt itt sokan megerösitették,meg akik kérdéseit töröltettétek. Makacs dolgok a tények és a kritika de azért le is töröltetni hát nem szép dolog. Ezért is állok ritkán szóba magad fajtával. Legyen ahogy gondolod csak ne fárassz. Igazad van. OK.
máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!