Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért érzek a hasonlóságot a...

Miért érzek a hasonlóságot a JW Biblia magyarázata és Karinthy Frigyes rossz tanuló felel novella utolsó részlete között? 😇😇😇

Figyelt kérdés

Amely így hangzik:


ama „felsőbb osztály”, melybe „elégtelen eredmény miatt fel nem léphet”


A sohát szándékosan hagytam ki hátha Isten könyörül rajtuk...


máj. 19. 08:13
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Sem vádaskodó sem gyűlölködő nem vagyok csak szeretem az igazságot az hogy ki mennyire van közel vagy távol a Bibliai igazságoktól szerintem nem kellene vitatkozni róla különben meg úgyis angyal (ok) fogják megmérni nem ti....

😇😇😇

máj. 20. 17:46
 12/49 anonim ***** válasza:
92%

Ha az igazságot szereted, nem gúnyolódsz másokon, mások hitén...

Hanem pl érvelsz, tudod úgy, ahogyan a bibliában Jézus vagy az apostolok!

máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Nem gúnyolódtam másokon és hitükön sem hanem a tévtanitások feltárásán munkálkodom eddig ezt tettem több hónapig ÉRVELTEM!!! egészséges módon vitatkoztan veletek hasztalanul mert ti elvakult módon ragaszkodtok a tévedésekhez, szerintetek a veletek szemben megfogalmazott minden kritika rossz és az ördögtől van ezért vannak és lesznek ezután is tényfeltáró és az Igazságra rávezető kérdések, Jézus is tett fel kérdéseket és beszélt peldázatokban is talán majd számotokra is eljön az éjszaka után a hajnal.....
máj. 21. 06:07
 14/49 anonim ***** válasza:
88%
Itt ebben a kérdésben egyetlen éplézláb kérdés sem hangzott el a Tanúk buksi bibliai hitét illetően! A kérdés sem erről szólt. Tehát az előző megállapításom után újra kérdeztem: az igazság szerető és az igazságot ŐSZINTÉN kutató ember vajon miért gúnyolódik egy egész világszervezeten és annak tanításán? Nagyon visszatetsző az a fajta támadás, amivel sok ember él a Tanúk "bibliai magyarázatait" illetően, hiszen azt látni, hogy óvodás szintű reakciók születnek sorban az ilyenektől, amikor már nem tud semmi érdemleges választ írni!
máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

14-es válaszoló!


A feltett kérdés jó semmi probléma vele, a te kérdésed is jó azért terődött a dolog ilyen irányban mivel a tanúk úgy fogják fel ha kap a fenekezetük vagy a teológiájuk kritikát az csak az ördögtöl lehet.

A másik viselkedés mód amit észrevettem a tanúkon, önigazultság az általunk képviselt tan minden fölött áll, akkor is ha ezt a Bibliából cáfolom amit tanítanak nekik ezt a viselkedés módot a pszichológia nárci-nak mondja az Isten pedig ugyanezt Jézabell szellemének a befolyásának nevezi.😇😇😇

máj. 21. 09:56
 16/49 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon tévedsz kérdező! A Biblia tiszta tanítása áll mindenek felett.


Nem látok egyetlen cáfolatot sem a bibliából.

máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Hát kérdező!


A válaszaiból az alázat az nem sugárzik.

Meg jó hogy mindent jobban tudsz másoknál és tévedhetetlen vagy.

Nem is zavarlak tovább ebben a tökéletes létedben

máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
A tanúkkal való beszélgetés több hónapon keresztül részükről abból állt hogy az Isten kijelentéseit folyamatosan cáfolták a Bibliai Igékkel állandóan az Őrtorony tanításait védték (homályos zavartságukban) az Istennel szemben...😇😇😇
máj. 21. 14:15
 19/49 anonim ***** válasza:
88%
Ezt így könnyű! Mutass egy ilyent sok közül. Ne millió, szerteágazó kérdést, csak egyet.
máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyszerű lehetőséget de nem fogom a kedvedért keresgélni azokat a kérdéseket amelyek megválaszolásai közben a leírásnak megfelelően viselkedtetek ha nem hiszed nem tud érdekelni..😇😇😇
máj. 21. 16:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!