Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az LMBTQ propaganda mögött...

Az LMBTQ propaganda mögött ateisták állnak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 21:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj az lmbtq propagandával hogy mindenre ráhuzák. Lényegében a létezésük már a "propaganda".
2022. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező a videó alapja egy tévedés.


[link]


[link]

2022. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező te komolyan elhitted azt a videót amit küldtél?
2022. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem, röviden ami a lényeg lenne, hogy az kéne közölni jól valahogy, hogy attól, hogy máshoz vonzódsz, nem leszel önmagában sem értéktelenebb sem értékesebb emberi lény a társadalom számára..

És nyilván az lenne a jó, ha ez így is lenne..

Most kissé túl van tolva szerintem is a dolog, de eddig meg a másik oldal volt túl tolva..

2022. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
16%

"Most kissé túl van tolva szerintem is a dolog, de eddig meg a másik oldal volt túl tolva.."


Ez csak a látszat, mert az emberek 90%-a ugyanúgy undorodik a homoszexuálisoktól és ugyanúgy nem fogadja el őket, mert az egy dolog, hogy a médiában futtatják őket, az emberek kiszűrik az ocsmányságot, csak ma már kevésbé illik fizikailag bántani őket, pedig attól függetlenül, hogy nem szól senki egy mukkot sem, sokaknak viszket a marka.

A legtöbben igyekeznek ezt az egészet elkerülni, mintha nem is lenne, valahogy úgy, ahogy szlamos környékre sem megy szívesen senki.

A normális munkahelyekről kiteszik a szűrűket, mert tolerancia ide, vagy oda, senkire nem vet jó fényt, ha homoszexuálisok nyüzsögnek a környezetében, nem is igen tűri ezt más, csak aki maga is érintett.

2022. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%

"Örüljön, hogy megtűritek?


Vagy inkább örüljetek, hogy benneteket tűr meg.


Azért itt az erőviszonyokkal nagyon nem vagy tisztában barátom."


Mert mi lesz? Bevetitek a nyanya-kommandót? :D

2022. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%
2022. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező, megértelek, hogy feltételezed, hogy az LMBTQ emberek mellett elsősorban az értelmesebb emberek állnak ki. De azért ennyire ne egyszerűsítsünk.

Valóban bizonyított hogy az alacsonyabb IQ és az alacsonyabb szellemi képességek hajlamosítanak a homofóbiára. Az is látható, hogy a tudatlanabb, kritikai érzékkel nem rendelkező emberek közt nagyobb a hívők aránya. De ezek a csoportok nem feltétlenül állnak fedésben.

A vallási indíttatású homofóbia szerintem inkább jellemző az iszlám vallású országokban, az europai, keresztény eredetű kultúrákban kevésbé erős a hívőkben a zsigeri gyűlölet.

Röviden válaszolva tehát, nem csak ateisták állnak az LMBTQ közösséget védő szervezetek mögött. Az LMBTQ propaganda kifejezést nem tudom miért használod, tudatlanságból, vagy mert a kormánypropaganda ilyen erősen beégett nálad. Remélem az előbbiről vam szó.

2022. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!