Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az LMBTQ propaganda mögött...

Az LMBTQ propaganda mögött ateisták állnak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 21:03
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
38%
Természetesen
2022. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Hallgass egy kis orosz zenét kikapcsolódásnak:

https://www.youtube.com/watch?v=Y6tDdjOmsCY

2022. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Mi koze lenne egyiknek a masikhoz?
2022. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

5# isten szavával amit leírtak egy könyvbe


(300 fucking évvel Jézus halála után (már ha élt egyáltalán bár az nem olyan elrugaszkodott dolog mivel élhetett csak nem mint isten fia hanem mint egy közönséges szélhámos aki átbåszta az embereket és ez olyan jól sikerült hogy 2022 évvel később is elhiszik)


egy könyvbe ami azon kívül hogy egy jelentős irodalmi mű az elvakult mélykeresztényeken kívül egy könyv szóval biztos igaz

2022. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Én személyesen is ismerek ateista homofób embereket, szóval kétlem, hogy így lenne. Ezt nem feltétlenül a hitnézet alakítja.
2022. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

#4 Azért mert a riporterek a lehető legszélsőségesebb eseteket mutogatják, mert rajtuk jól fel lehet háborogni, nem mindenki az közülük.

Egyébként általános felsőben is vannak már lányok, akik simán elmehetnének hivatásosnak az öltözködési stílusuk alapján. Szerintem ez sokkal elkeserítőbb.

2022. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

#9 Lehet, hogy a probléma, akkor a médiával van :)

Nem tudom, kire gondolsz, hogy karen. Speciel (8-as vagyok) egy szóval sem mondtam, hogy homofób vagy.

Én a médiára fújok, úgy általánosságban, ahogy egy eltűnést sem lehet ma már anélkül közzé tenni, hogy az áldozat ne lenne világszép, gyönyörű, extrahiperszuperfantasztikusantehetséges, vagy akármi. Csak hogy kattintsanak, nézzék, kommenteljenek.

Vannak homoszexuális barátaim, akiket ha a tv be is mutatna, a kutyát nem érdekelnék, mert annyira átlagos, hétköznapi emberek, hogy nem éri meg őket mutogatni.

Viszont engem nem fenyeget a veszély, hogy élőben lássak ilyen radikálisakat, mert annyira nem érdekel a dolog érintettség hiányában, hogy ezért elmenjek egy vonulásra (viszont ha valakinek aki fontos nekem támogatásra lenne szüksége, szó nélkül mennék támogatni).

2022. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Drakula ***** válasza:
58%
Hát bizonyára vannak ateisták is, de inkább melegjogi aktivisták álnak emögött.
2022. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
16%

10# tudod mire értem hogy karen a hisztériás 30+ nők (ritkán férfiak) akik ha nem kapják meg amit akarnak dühkitöréssel ordibálnak az utcán vagy épp felhívják a rendőrséget bőgve. Ha meg tudtad hogy mit jelent akkor nem értem.


Amúgy azt nem értik meg hogyha csendbe lennének senki le se szarná hogy ők most melyik nemhez vonzódnak de most komolyan a városba ahol élek elég sok q transz és semmi vizet nem zavarnak járnak dolgozni , hétvégén pihennek ,buliznak , élik az életüket és senki egy rossz megjegyzést nem tesz rájuk egy 40.000 fős városról beszélünk

2022. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

#12 Tudom mi a karen, csak azt hittem, hogy konkrétan gondolsz a válaszolók közül valakire.


Szerencsés helyen élnek gondolom.

Nálunk sajnos nem ilyen a hozzáállás, egy régi ismerősről meg tudtam, hogy még a saját gyerekét is elmarta maga melől (annak ellenére, hogy csak ketten voltak egymásnak), illetve volt aki még a környékről is elköltözött, annyit szekálták. Nem azért mert annyira radikálisak lettek volna, csak a környezet ennyire intoleráns.

Ilyen szempontból megértem őket.

Másfelől akkor szigorítsunk a hetero magaviseleten is, mindenki intézze ezeket a dolgokat a hálószoba rejtekében.

Nemrég volt egy heteró párról több cikk is, hogy a buszon a csaj orálisan elégítette ki a pasit. Szerintem nem természetes ez sem. Mondjuk az sem, hogy nézik, meg videózzák őket, ahelyett, hogy egy fülessel helyre igazítanák őket, mielőtt a rendőrséget rájuk hívják, de hát izlések és pofonok ugye.

2022. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!